Sürprizbozan Dying Light 2 hakona ne oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum. En sonunda lawan bombaları patlatmaya gitti ve hakon onu kurtarmaya gitti. Oyunun sonunda sadece lawan ve aiden vardı. Hakon'a ne oldu? Öldü mü? Ben bir hata mı yaptım?

Son görevden sonra fisheye kafeteryasına giderseniz hakonun orada oldugunu görürsünüz zaten. Hayatta.

Dying Light 1 de de aynı durum vardı. Çok önemli gibi gösterdiği karakterler birdenbire ortadan kayboluyordu. Techland bir türlü düzgün karakterler yatatamıyor be yazık ki.

170 saat Dying Light 1 ve 50 saat Dying Light 2 oynamış biri olarak size %100 katılıyorum. İlk oyunun üzerine koyulan tek şey oynanış, onun dışında çoğu konu da ilk oyundan bile geride.

Katılıyorum fakat ben ilk oyunu beğenmiştim. Hikayesi çok daha iyi olabilirmiş. Zaten miayı seçip onu kurtaramamak da bence ayrı saçmalık. Hatta direkt hikaye saçma ve basit. Oynarken de çoğu sahneyi atladım hikayede.

Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyorum. En sonunda lawan bombaları patlatmaya gitti ve hakon onu kurtarmaya gitti. Oyunun sonunda sadece lawan ve aiden vardı. Hakon'a ne oldu? Öldü mü? Ben bir hata mı yaptım?
Öncesinde biliyorsun, Hakon Gece Koşucuları'na ihanet etmişti ama doğru seçenekleri seçerek hem Gece Koşucuları'nın başına Lawan geçiyor, hem de Hakon yırttığı Gece Koşucuları'nın ilkelerinin yazılı olduğu kağıt parçasıyla dönerek affediliyor. Sonrasında Kasap'la konuşmaya gidildiği görevde Frank'i kurtarman gerekiyor. Bunu da yaptıktan sonra senin bitirdiğin sonda Frank hayatta kalıp başa geçerek Hakon, Cillian ve hayatta kalan diğer Gece Koşucuları'yla şehri yönetiyorlar. Bundan ötürü Lawan da senle beraber geliyor. Oyunda seçebileceğin en iyi sonla bitirmişsin, kısaca özet bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı