Çözüldü Dying Light ana görevler kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakthemountain

Hectopat
1648369974436.png

Mapin hiçbir yerinde brecken ile ilgili bir görev yok. Nasıl bulabilirim bu görevi? Saatlerdir yan görev yapıyormuşum. Bu görevi bir türlü bulamadım.

Çözüm
Mini haritada turuncu bir simge gözükmüyor mu? Bu görev için kuleye gideceksin, Jade ya da Rahim'le konuştuğumuz odada görev.
Kaybolduğunun kanısına nasıl vardınız? Mini haritada turuncu simge her zaman ana göreve götürüyor, turuncu simge yok mu?

Kaybolduğunun kanısına nasıl vardınız? Mini haritada turuncu simge her zaman ana göreve götürüyor, turuncu simge yok mu?

Görevler kısmından ana görev yani brecken ın görevini izle dedim ve haritada turuncu bir yer çıktı oraya gittiğimde ise başka biri bana ayak işi yaptırdı ve breck ın ın görevi ilerlemedi. Sanırım heavynin dediği şey olabilir ana binada ki odaya bakmayı deneyeceğim tekrardan yazarım teşekkürler.

Mini haritada turuncu bir simge gözükmüyor mu? Bu görev için kuleye gideceksin, Jade ya da Rahim'le konuştuğumuz odada görev.

Ana kuledeki odaya gitmem gerekiyormuş teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı