Dying Light 2 iade edilmeli mi?

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
Dying Light 2'yi ben dün aldım bugün sabah da 103 dakika oynadım. Oyun çok güzel ama iade mi etsem diye düşünüyorum. İlk defa bir oyuna 349 TL verdim 349 TL'ye daha çok oyun mu alırdım diye düşünüyorum ama bir yandan da bu oyunu çok istiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Agam ben zaten sormazdım oyunu bende çok istiyorum da ilk defa bir oyuna 349 TL verdim ondan sordum :D

Şöyle değerlendirin bir filme gitseniz 1-2 saat için 40 TL civarında ödeceyeceksiniz. ya da dışarıdan yemek yemek isterseniz tavuk dönerler olmuş 20-25 TL. 349 TL'ye sizi en kötü 50 saat eğlendirebilecek bir aktivite pek yok korsan oynarım diyorsanız o zaman durum değişir tabii ki. @Furkan78

Şöyle değerlendirin bir filme gitseniz 1-2 saat için 40 TL civarında ödeceyeceksiniz. Ya da dışarıdan yemek yemek isterseniz tavuk dönerler olmuş 20-25 TL. 349 TL'ye sizi en kötü 50 saat eğlendirebilecek bir aktivite pek yok korsan oynarım diyorsanız o zaman durum değişir tabii ki. @Furkan78

O kadar para verdim 500 saatden az oynamam :D

Kanka elden ringmi Dying Light 2 mi almalıyım PS4 için cevaplar mısın?

Senin tarzın hangisi ise onu al elden ring açık dunya olan bir souls like zor bir oyun iken Dying Light 2 zombi kesmece gerilim dolu bir oyun hangisi senin tarzına uyuyorsa onu al ama eğer ben zoru sevmem dersen Dying Light 2 oneririm çünkü fiyatı daha ucuz ve elden ring gibi hem seni çok zorlamaz hem de fiyatı çok fazla elden ringin benim tavsiyem Dying Light 2 yana olurdu ama tabii ki karar senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı