Dying Light 2 iade edilmeli mi?

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
Dying Light 2'yi ben dün aldım bugün sabah da 103 dakika oynadım. Oyun çok güzel ama iade mi etsem diye düşünüyorum. İlk defa bir oyuna 349 TL verdim 349 TL'ye daha çok oyun mu alırdım diye düşünüyorum ama bir yandan da bu oyunu çok istiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk oyunun hali ortada. Çok uzun süre destek verdiklerini göz önünde bulundurursak bence oyunu sevdiyseniz iade etmeyin. Evet fiyat yüksek ama bu yoklukta BF2042 gibi fiyaskoların daha pahalıya satıldığını düşünürsek DL2 aralarından güzelce sıyrılmış gibi görünüyor. Daha fazla oynamak istediğiniz daha uygun fiyatlı oyunlar yok ise bence kalabilir. Arkadaşların da dediği gibi Steam takıntınız yoksa Epic'den de alabilirsiniz.

İade et Epic'den 220'ye al para sıkıntın varsa.

Epic'den alamam iade etsem bile paranını tamamı kartıma gelmez 200 TL zaten Steam cüzdan da duruyor du 349 TL verdiğim için bir tuhaf oldum iade edip bir sürü oyun da alabilirdim diye ama bir yandan da bu oyunu çok istiyordum çok değişik biriyim.

İade edilmeyecek tek oyunu iade edeyimmi diye soruyorsun 😀 Git Cyberpunk'u falan iade et.

Bu arada oyun kariyerime son vermiştim ama ölmeden oynayacağım 2 oyun var onları deneyimleyip öyle salmayı düşünüyorum. Birincisi TES6, ikincisi de bu oyundu. Bugün yarın alırım.

İade edilmeyecek tek oyunu iade edeyim mi diye soruyorsun 😀 git Cyberpunk'u falan iade et.

Bu arada oyun kariyerime son vermiştim ama ölmeden oynayacağım 2 oyun var onları deneyimleyip öyle salmayı düşünüyorum. Birincisi tes6, ikincisi de bu oyundu. Bugün yarın alırım.

Agam ben zaten sormazdım oyunu bende çok istiyorum da ilk defa bir oyuna 349 TL verdim ondan sordum :D

Geri
Yukarı