Dying Light 2 ile Dying Light 2 Reloaded Edition arasında grafik ve mekanik farkları var mı?

ayhanege

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar, bende Dying Light 2: Stay Human vardı 174 TL'ye çok eskiden almıştım indirimde. Güncelleme gelmiş Reloaded Edition olmuş. Şimdi bu güncelleme ile grafiklerde bir değişim oldu mu yani oynamaya değer bir şeyler var mı? Çünkü 2 kere bitirdim oyunu.

Grafiklerde çok fazla değişiklik yok. Sadece silah eklediler. Silah almak içinde afetzede görevi yapman gerek. Çok fazla silahla işim yok. Bence ikinci kez oynamaya değmez. Şu an 135 saat oynamışım. Çok fazla oyunu bitirmek için oynamıyorum. Yan görevleri daha fazla yapıyorum. Mete hocam bir video çekiyordu. 2 yıl sonra tekrar dyingh lıght 2 diye istersen ona bir bak. Ben bitirdiğim oyunu bir daha oynamıyorum.

Son düzenleme:
Grafiklerde çok fazla değişiklik yok. Sadece silah eklediler. Silah almak içinde afetzede görevi yapman gerek. Çok fazla silahla işim yok. Bence ikinci kez oynamaya değmez. Şu an 135 saat oynamışım. Çok fazla oyunu bitirmek için oynamıyorum. Yan görevleri daha fazla yapıyorum. Bence yeniden oynamaya değmez. En mete hocam bir video çekiyordu. 2 yıl sonra tekrar dyingh lıght 2 diye istersen ona bir bak. Ben bitirdiğim oyunu bir daha oynamıyorum.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı