Çözüldü Dying Light 2 klavye ile oynama ayarı seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

rocpai212

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Rx580
İşlemci
ryzen 5 2600
Yapılandırma kısmını değiştiremiyorum, ne yaparsam yapayım hep oyun kumandasında kalıyor. Ne yapmam lazım? Klavye kısmına alıyorum sonra kendi kendine geri dönüyor.

Dying Light 2_2022.02.08-16.32.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belgelerdeki dy 2'e ait her şeyi sildim ama hala aynı.

Olmadı.

Cevabınız için teşekkürler olmuyor.
Ben sil demedim ki. Ayarlar için olan txt dosyasını sağ tık özellikler diyip salt okunur yap dedim.
Steam PC

Tam olarak dosya konumu var mı dosyanın.
Steamden oyuna sağ tıklayıp yönet kısmından yerel dosyalara göz at diyin. Oyun bende yüklü olmadığı için ayar txt dosyası nerede net bi şey söyleyemem. Bazen appdata dosyasında da oluyor.

Ben sil demedim ki. Ayarlar için olan txt dosyasını sağ tık özellikler deyip salt okunur yap dedim.

Sizin için demedim yanlış oldu kusuru bakma.
Dosyalari dogrulamayi denediniz mi?

Evet.
Simdi denedim de, o ayari degistirip ciktiktan sonra kayit et diye sormuyor. Gamepad ile deneyip bakayim bir de.

@rocpai212

Gamepad ile denedim. Gamepad ayarini secsem de klavye ayarlarina dönüyor ama, yine de gamepad ile oynayabiliyorum. Sizde degismemesi tuhaf.

Bu arada bende gamepad ayarı seçili olmasına rağmen klavye ile oynayabiliyorum ama oyun tuşları gösterirken gamepad simgeleri gösteriyor hocam.

oyun tuşları gösterirken gamepad simgeleri gösteriyor hocam.

Tuhaf bir sorun cidden. Ben gamepad'i kapattigim zaman direkt klavye ayarlarina dönüyor. Actigim zaman ayari degistirmeden kol ile oynayabiliyorum. Eger internetiniz cok yavas degilse silip bastan yükleyebilirsiniz. Aklima baska bir sey gelmiyor maalesef.

Tuhaf bir sorun cidden. Ben Gamepad'i kapattigim zaman direkt klavye ayarlarina dönüyor. Actigim zaman ayari degistirmeden kol ile oynayabiliyorum. Eger internetiniz cok yavas degilse silip bastan yükleyebilirsiniz. Aklima baska bir şey gelmiyor maalesef.

Acaba oyunun dosya ayarlarından değiştirmemiz mümkün mü hocam bazı oyunlarda öyle yapabiliyoruz ya belki bunda da vardır...

Geri
Yukarı