Çözüldü Dying Light 2 klavye ile oynama ayarı seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

rocpai212

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Rx580
İşlemci
ryzen 5 2600
Yapılandırma kısmını değiştiremiyorum, ne yaparsam yapayım hep oyun kumandasında kalıyor. Ne yapmam lazım? Klavye kısmına alıyorum sonra kendi kendine geri dönüyor.

Dying Light 2_2022.02.08-16.32.png

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[Kullandığınız Steam ID]\534380\remote\out\save -- Buradan Save dosyanızı yedekleyin
Ardından "534380" klasörünü silin ve oyuna giriş yapın oyun klasörü tekrar oluşturacak ve Save dosyanızı klasöre tekrar yükleyin.
Sorun bende böylece çözüldü sizde de işe yarayacağını düşünüyorum. Save dosyanızı yedeklemeyi unutmayın! 😂

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[Kullandığınız Steam ID]\534380\remote\out\save -- Buradan Save dosyanızı yedekleyin
Ardından "534380" klasörünü silin ve oyuna giriş yapın oyun klasörü tekrar oluşturacak ve Save dosyanızı klasöre tekrar yükleyin.
Sorun bende böylece çözüldü sizde de işe yarayacağını düşünüyorum. Save dosyanızı yedeklemeyi unutmayın! 😂

Save dosyalarımız burada olduğuna eminsin değil mi savelerimin gitmesini istemiyorum çünkü

Geri
Yukarı