Dying Light 2 oynanırken bir anda kapanıyor

BannedForLive

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7600X, Asus Dual RTX 3060 Tİ, 32 GB RAM, Asus Rog Strix B650-A Gaming Wifi Anakart, Zalman ALPHA24 240mm Sıvı soğutucu
RAM
XPG Lancer 32 GB (2X16) 5600MHz CL36 Ram
Ekran kartı
Asus Dual RTX 3060 Ti GDDR6X 8 GB
Anakart
Asus Rog Strix B650-A Gaming WiFi
İşlemci
Ryzen 5 7600X & Sıvı Soğutma Zalman Alpha24 240MM
Steam üzerinden aldığım Dying Light 2'yi bugün kurdum ve 1. oyunu bitirip büyük bir hevesle başlamıştım ki oyun sürekli kendi kendine kapanıyor hiçbir hata vermiyor direkt çöküyor ve masaüstüne düşüyorum. Sistemim yeni ve güncel bir sistem sürücülerim güncel BIOS'um güncel SFC /scannow gibi CMD komutlarıyla da hataları düzelttim ama sorunum düzelmedi oyunu ışın izleme açık en yüksek ayarlarda da oynasam çöküyor en düşük ayarlarda da oynasam çöküyor. Ne yapacağımı bilemedim, başka oyunlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm bulabildiniz mi? Bende de Epic'ten Dying Light 2'yi açtıktan sonra ana menüye gelmeden donup hiçbir hata vermeden masaüstüne atıyor sizinki gibi. Önceden oynamıştım sorunsuz şimdi kaç kere tekrar yükledim sürekli aynı yerde donup masaüstüne atıyor...

Çözüm bulabildiniz mi? Bende de Epic'ten Dying Light 2'yi açtıktan sonra ana menüye gelmeden donup hiçbir hata vermeden masaüstüne atıyor sizinki gibi. Önceden oynamıştım sorunsuz şimdi kaç kere tekrar yükledim sürekli aynı yerde donup masaüstüne atıyor...

Visual++'ları güncelledim .NET Framework güncelledim oyunu sildim tekrar yükledim ve Bloody ties DLC paketini devre dışı bıraktım düzeldi gibi oldu arada bir donup hala atıyor ama sürekli değil en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı