Dying Light 2, Steam’de 169 Bin Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Dying Light 2

Techland’in yeni açık dünya zombi oyunu Dying Light 2: Stay Human bugün itibarıyla çıktı. Oyun, Steam’deki eş zamanlı oyuncu sayılarına göre PC platformunda çok iyi performans gösteriyor. Oyuncu verilerinin herkese açık olduğu Steam’de, Dying Light 2’nin lansman gününde 169.287 eş zamanlı oyuncu rekoruna ulaştığı görülüyor. Bu eş zamanlı oyuncu sayısı, Dying Light 2’nin Steam’in oyuncu […]

Devamı: Dying Light 2, Steam’de 169 Bin Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dying Light 2

Techland’in yeni açık dünya zombi oyunu Dying Light 2: Stay Human bugün itibarıyla çıktı. Oyun, Steam’deki eş zamanlı oyuncu sayılarına göre PC platformunda çok iyi performans gösteriyor. Oyuncu verilerinin herkese açık olduğu Steam’de, Dying Light 2’nin lansman gününde 169.287 eş zamanlı oyuncu rekoruna ulaştığı görülüyor. Bu eş zamanlı oyuncu sayısı, Dying Light 2’nin Steam’in oyuncu […]

Devamı: Dying Light 2, Steam’de 169 Bin Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ben az önce 210 bin gördüm. Edit: Az görmüşüm.
aaaaaaaaasdfasdgsadfgsaf.png

İlk oyunun atmosferi beni içine çekmemişti. Fakat DL2 atmosfer konusunda bayağı sağlam olmuş. Kendimi bi' an TWD oynuyor gibi hissettim. Özellikle hastaneye girdiğimiz bölüme bayıldım.
Kesinlikle TWD havası var, katılıyorum. TWD dizisini hala izleyen ve seven birisi olarak bayağı hoşuma gitti bu durum. Atmosfer konusunda çok gelişmişler. DL 1'de tatsız gelen bir ortam vardı ve içine çekemiyordu. 2'de tamamen doğal bir ortam sağlanmış. Denk gelince zombilere eşkiyaları yem edebilmek ayrı eğlendiriyor. TLOU 2'nin en büyük eksiklerinden birisi buydu mesela. Belli kısımlara bölüm dizaynı olarak koymuşlardı. Fakat oyunun geneline yedirmeleri gerekirdi bence.

Geri
Yukarı