Çözüldü Dying Light 2 Türkçe dil dosyası nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunu Türkçe yapmak için: Dying Light Stay Human / Engine / source / bin / x64 konumuna giriyoruz, steam_api64.ini dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.(Bilgisayar kullanıcı adınızda türkçe karakter olmaması lazım.)
Language = turkish satırını bu şekilde turkish olarak ayarlayıp oyuna giriyoruz.

Bu açıklama işimi gördü benim, olmazsa denersiniz.
Korsan indirdim türkçe dosya var diğer dil dosyalarını kaldırınca otomatik türkçe olur diye düşündüm olmadı direk oyun içindeki textler gözükmemeye başladı.
Hocam oyun hangi dil ile başlıyorsa o dil dosyalarını silin. Türkçe dil dosyalarını sildiğiniz dil dosyalarının ismini yapın.

Oyunu Türkçe yapmak için: Dying Light Stay Human / Engine / source / bin / x64 konumuna giriyoruz, steam_api64.ini dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.(Bilgisayar kullanıcı adınızda türkçe karakter olmaması lazım.)
Language = turkish satırını bu şekilde turkish olarak ayarlayıp oyuna giriyoruz.

Çözüm

Çok teşekkürler

Geri
Yukarı