Çözüldü Dying Light 2 Türkçe dil dosyası nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyunu Türkçe yapmak için: Dying Light Stay Human / Engine / source / bin / x64 konumuna giriyoruz, steam_api64.ini dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.(Bilgisayar kullanıcı adınızda türkçe karakter olmaması lazım.)
Language = turkish satırını bu şekilde turkish olarak ayarlayıp oyuna giriyoruz.

Bu açıklama işimi gördü benim, olmazsa denersiniz.
Oyunu Türkçe yapmak için: Dying Light stay human / Engine / Source / bin / X64 konumuna giriyoruz, steam_api64.ini dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.(bilgisayar kullanıcı adınızda Türkçe karakter olmaması lazım.)
Language = turkish satırını bu şekilde turkish olarak ayarlayıp oyuna giriyoruz.

Benim şeyi açınca uzaylı dili gibi bir şey çıkıyor.

Düzelttim bende Google'dan TR dil dosyasını indirdim v.1.10.2 ile yeni gelen bazı ek konuşmaların alt yazıları yok ama Bloody ties DLC falan onlar var neyse ki yani sanki v.1.10.2 sürüme v.1.10.0 TR dil dosyası indirmek gibi.

Son düzenleme:
Oyunu Türkçe yapmak için,
Oyunun ana klasöründe bulunan steam_settings klasörüne girin, ardından force_language not defteri ile açın, orada English yazısını silin turkish yazın sonra kaydedin. Oyun Türkçe olacaktır.

Halledeli çok oldu hocam bir de crack için geçerli değil.

Arkadaşlar oyunu Steam'den ilk çıktığında aldım Türkçe dil seçeneği vardı ama şu an girmek için indirdim ve dil değiştirme yeri ayarlarda yok kafayı yiyeceğim acaba gerizekalıya anlatır gibi anlatır mısınız?

Düzelttim bende Google'dan TR dil dosyasını indirdim v.1.10.2 ile yeni gelen bazı ek konuşmaların alt yazıları yok ama Bloody ties DLC falan onlar var neyse ki yani sanki v.1.10.2 sürüme v.1.10.0 TR dil dosyası indirmek gibi.

Nasıl düzelttiniz? Bende de saçma sapan şeyler çıkıyor.

Oyunu Türkçe yapmak için: Dying Light Stay Human / Engine / source / bin / x64 konumuna giriyoruz, steam_api64.ini dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.(Bilgisayar kullanıcı adınızda türkçe karakter olmaması lazım.)

Hocam ben o .dll dosyasına girdiğimde içinde ki karakterler okunmuyor yani bilinmeyen karakter şeklinde oluyor o yüzden yapamadım nasıl orada ki karakterleri normal alfabeye çevireceğim

Hani korsana destek yoktu hocam.
Kardeşim oyunların minimum 1.000 TL olduğu bir ülkede insanlar kafa dağıtmak için korsan oyuna yöneliyorsa bunun suçlusu o oyuncular değil dünyanın en ucuz entertainmentı olan oyun sektörünü bile lüks haline getiren yönetimdir. Gidip onlara tepki gösterin, zar zor hayatta kalan ve kafasını dağıtmak için orjinali 2000-3000 tl olan oyunları korsan indiren türk milletine değil.

Geri
Yukarı