Dying Light 2 yan görevler ne zaman yapılmalıdır?

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda çok yan görev var ben ama çoğunu yapmadım. Bir sürü yan görev halen duruyor. Önce yan görevleri yapıp mı oyunu bitireyim yoksa oyunu bitirdikten sonra mı yan görevleri yapayım sizce?

Yıllardır yapamadıkları şeyi bir iki güncellemeyle ekleneceğini düşünmek hiçbir zaman iyi sonuçlanmıyor oyunlar için. Cyberpunk örneği en büyüklerinden biridir. 1,5 yıl yakın bir zaman geçti daha oyuna bug fix çıkartıyorlar bırak içerik eklemeyi.
Techland ile CD Projekt Red aynı stüdyo değil. İlk Dying Light oyunu 5 sene güncelleme aldı.

Oyunun çıkış halini göz önünde bulundurarak konuşmak gerekiyor. 5 sene sonra hali beni ilgilendirmez.
Kurduğun örüntünün yanlışlığını belirttim. Cyberpunk gibi basiretsiz bir oyunla Dying Light'ın tek ortak noktası sadece ikisinin de Polonyalı şirketler tarafından geliştirildiği olabilir.

Kurduğun örüntünün yanlışlığını belirttim. Cyberpunk gibi basiretsiz bir oyunla Dying Light'ın tek ortak noktası sadece ikisinin de Polonyalı şirketler tarafından geliştirildiği olabilir.

Dying Ligh'tı çok abartıyorsunuz. Tek numarası parkur özelliği olan bir oyun yoksa kimse dönüp bakmaz.

Dying Ligh'tı çok abartıyorsunuz. Tek numarası parkur özelliği olan bir oyun yoksa kimse dönüp bakmaz.
Konuyu bağlamından ele alamama probleminiz var sanırım. Dying Light oyununun niteliği özelinde bir yorumda bulunmuyorum/bulunmadım ki bence bütünlüklü bir eser olarak vasat ancak parkur, yakın dövüş dinamikleri bakımından rakipsiz bir oyun. Bahsettiğim şey verdiğiniz örnekleme ile oyunun güncellemelerle genişletilemeyeceği hakkındaydı.

Konuyu bağlamından ele alamama probleminiz var sanırım. Dying Light oyununun niteliği özelinde bir yorumda bulunmuyorum/bulunmadım ki bence bütünlüklü bir eser olarak vasat ancak parkur, yakın dövüş dinamikleri bakımından rakipsiz bir oyun. Bahsettiğim verdiğiniz örnekleme ile oyunun güncellemelerle genişletilemeyeceği hakkındaydı.

Benzer şeyleri Cyberpunk içinde söylenebilir. İyi yaptığı ve kötü yaptığı şeyler var. Siz Cyberpunk'u gömüp Dying Light'tı övdüğünüz için öyle söyledim.

Bunun neresi 500 saat sürecek haritada her şeyi yaparsanız öyle dediler güya haritada bir şey yok ki. Yarısı meydan okuma zaten çer çöp. Geri kalan konvoy yağmalama, gece mekanlara girme eşya alma vs etkinlik pek yok şimdilik oyunda 2.haritaya geçtim.

Haritada soru işaretleri var onlara git onlar yan görev oluyor aktiviteler falan var bir sürü easter eggler falan.
Gerçekten inandın mı bu haberlere? Dünya üzerinde hiçbir oyun 500 saat sürmez. Hiçbir oyunun içeriği kendini o kadar süre tekrar etmeden süremez. Ben en fazla 50 saat falan diye tahmin ettim ve tahmin ettiğim gibi de çıktı oyun. 15-20 saat ana hikaye 20 saatte yan görevleri yapsan işte ortalama ona denk geliyor.

Ana hikayeyi ben 25 satte bitirdim bir sürüde yan görevler var aktiviteler var 100 150 saat oynatır.
Dying ligh'Ti çok abartıyorsunuz. Tek numarası parkur özelliği olan bir oyun yoksa kimse dönüp bakmaz.

Oyun akıyor ama.
Benzer şeyleri Cyberpunk içinde söylenebilir. İyi yaptığı ve kötü yaptığı şeyler var. Siz Cyberpunk'u gömüp Dying Light'Ti övdüğünüz için öyle söyledim.

Benim anlamadığım Dying Light ile Cyberpunk 2077 ne alaka ben iki oyunuda çok seviyorum hatta indirimde cp 2077'yi alacağım.
Benzer şeyleri Cyberpunk içinde söylenebilir. İyi yaptığı ve kötü yaptığı şeyler var. Siz Cyberpunk'u gömüp Dying Light'Ti övdüğünüz için öyle söyledim.

Cyberpunk'ı gömen adamın saygısı yoktur bence Dying Light içinde :D
Oyunda bir sürü easter eggler var Doom easter egg kyle crane için 2 tane Kore falan bunlar şu anlık bilinen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı