Dying Light 2 yazılar gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

zRex

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
Aga ben anlamadım şimdi bak bende Türkçe dil dosyası yoktu tamam mı? Sonra gittim internetten indirdim ve içine atıp "force language"i turkish yaptım. Girdim baktım çalışıyor ama sanırım dil dosyası eskiydi o yüzden yeni eklenen şeyler aynen böyle gözüküyordu " " anladınız mı? anlamadıysanız merak etmeyin buyurun buna bakın ;
Screenshot_1.png

Ya da buna
Screenshot_2.png

Sorumu yazmayı unutmuşum sizde Steam son sürüm ya da 1.10.2'nin Türkçe dil dosyası varsa bana atar mısınız?

Bunda şaşırılacak veya sert kelimeler ile yazılacak bir durum yok ki? :D

Dediğin gibi internetten alınma bir yama. Bu sebeple ya İngilizce oynayacaksın ya da mecburi katlanacaksın.

Kankam, dil dosyası indirdim ayrıca sert konuşmak değil o gayet normal yazdım. Mecburi katlanacaksın diye bir şey değil. Bu bir yama değil çünkü dediğim gibi dil dosyası. Steam'inde Dying Light 2 var ise dedim ki at sen buraya boş yazmışsın şu an kankim ben sona ne yazmışım ona bakar mısın? Steam'de Dying Light 2'niz varsa dil dosyasını bana atın bak dizinini de söyleyeyim buyur burada:
Dying Light2\ph\source\data_lang
Dosyalar ise:
datacntr.pak ve datatr.pak
Bunu sana karşı sert konuşma diye de anlama lütfen. Burada benim sorduğum sorunun cevabını vermeyip düşünmeden yazmışsın gayet Steam'de Dying Light 2 var ise dediğim dizindeki dediğim dosyaları at bana bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Kankam, dil dosyası indirdim ayrıca sert konuşmak değil o gayet normal yazdım. Mecburi katlanacaksın diye bir şey değil. Bu bir yama değil çünkü dediğim gibi dil dosyası. Steam'inde Dying Light 2 var ise dedim ki at sen buraya boş yazmışsın şu an kankim ben sona ne yazmışım ona bakar mısın? Steam'de Dying Light 2'niz varsa dil dosyasını bana atın bak dizinini de söyleyeyim buyur burada:
Dying Light2\ph\source\data_lang
Dosyalar ise:
datacntr.pak ve datatr.pak
Bunu sana karşı sert konuşma diye de anlama lütfen. Burada benim sorduğum sorunun cevabını vermeyip düşünmeden yazmışsın gayet Steam'de Dying Light 2 var ise dediğim dizindeki dediğim dosyaları at bana bu kadar basit.
Dostum umarım bu bir şakadır!
''Sonra gittim internetten indirdim ve içine atıp "force language"i turkish yaptım.''
daha sonra yazıyorsun ki,
'' Girdim baktım çalışıyor ama sanırım dil dosyası eskiydi o yüzden yeni eklenen şeyler aynen böyle gözüküyordu''

Yani burada steam'den indirdim diye bir yazı yazmamışsın bu bir!
İkincisi, bu gibi konuşmalar yazı ile yapılamaz. ''böyle gözüküyordu " " anladınız mı?'' Bu gibi yapı cümlesi hiç hoş değil. Neyse, kolay gelsin :)

Steam'de destekli language olması gerekiyordu. Dosyaları tarattın mı ?

Dostum umarım bu bir şakadır!
"Sonra gittim internetten indirdim ve içine atıp "Force language"i turkish yaptım."
Daha sonra yazıyorsun ki,
" Girdim baktım çalışıyor ama sanırım dil dosyası eskiydi o yüzden yeni eklenen şeyler aynen böyle gözüküyordu"

Yani burada Steam'den indirdim diye bir yazı yazmamışsın bu bir!
İkincisi, bu gibi konuşmalar yazı ile yapılamaz. "böyle gözüküyordu " " anladınız mı?" bu gibi yapı cümlesi hiç hoş değil. Neyse, kolay gelsin :)

Steam'de destekli language olması gerekiyordu. Dosyaları tarattın mı?

Evet özür dilerim şimdi fark ettim cidden hoş değilmiş neyse hatalardan ders çıkarmak için geç değil. İkinci olarak ise Steam'den kullanmıyorum Steam'in de Dying Light 2 var ise içindeki dosyalar muhtemelen aynıdır yazıyı okuduysanız dizini söyledim buradan bir şekilde bana atma şansınız var mı? çünkü indirdiğim yerdeki dil dosyası 1 sürüm öncesi yani 1.10.1 idi ben ise 1.10.2 kullanıyorum adamlar çok değiştirmiş oyunu baya yazı koymuşlar.

Neyse yapacak bir şey yok arkadaşlar oyunu bitirdim bu şekilde vallahi.

Zaten Bloody ties küçücük hikayeymiş bende dedim kemiksurat memiksurat ooo iyi hikaye bekliyor bizi tırt çıktı ağzını kırdım kemiksuratın maskeyide çaldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı