Jinekomasti atleti işe yarıyor mu?

taktaktak

Hectopat
Merhaba doktora gittim ve jinekomasti olduğumu öğrendim. boyum 178 kilom 78 ama memelerim aşırı büyük ve belirgin, internette 300-400₺ arası jinekomasti atletleri satılıyor, işe yarıyor mu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ameliyat olamıyorum şu ankilom zaten aşırı fazla değil zayıflasam ya da spor yapsam fark oluşturmaz.
Zayıf olmak ile yağlı olmak başka şeyler dostum göğüsündeki yağ kısmı fazla olduğu için jinekomasti olmuşsun sağlıksız besleniyorsun ki jinekomastin belirgin ve göğüslerin şişkin. Zayıf olmak sağlıklı olduğunu göstermiyor yağlısın büyük ihtimalle skinny fatsin spor yapmalısın atletler ıvır zıvırlarla olucak iş değil bu göğsünde yağ olduğu için meme ucun şişiyor.

Zayıf olmak ile yağlı olmak başka şeyler dostum göğsündeki yağ kısmı fazla olduğu için jinekomasti olmuşsun sağlıksız besleniyorsun ki jinekomastin belirgin ve göğüslerin şişkin. Zayıf olmak sağlıklı olduğunu göstermiyor yağlısın büyük ihtimalle skinny fatsin spor yapmalısın atletler ıvır zıvırlarla olacak iş değil bu göğsünde yağ olduğu için meme ucun şişiyor.

Tamam atlet gizler mi biraz?

Geri
Yukarı