Çözüldü Dying Light 2'de monitor 60 Hz sabitliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 EVO PLUS 500GB
Ekran kartı
RX 6750 XT
Anakart
MSI B450 Gaming PLUS
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Merhaba arkadaşlar;

Dying Light 2 de Ultra ayarlar da 90-110 FPS arası alıyorum ama sanki kasma sorunu var sonradan fark ettiğim de monitör 60 Hz sabitliyor kendini ama oyunu Alt Tab'a aldığım da ve tekrar kontrol ettiğim de 144 Hz oluyor oyuna tekrar döndüğümde yine 60 Hz sabitliyor bunun çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar;

Dying Light 2 de Ultra ayarlar da 90-110 FPS arası alıyorum ama sanki kasma sorunu var sonradan fark ettiğim de monitör 60 Hz sabitliyor kendini ama oyunu Alt Tab'a aldığım da ve tekrar kontrol ettiğim de 144 Hz oluyor oyuna tekrar döndüğümde yine 60 Hz sabitliyor bunun çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

V-Sync ayarını kapatın.
Merhaba arkadaşlar;

V-Sync ayarını kapatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı