Dying Light 2'yi tavsiye eder misiniz?

rmznkrtl

Hectopat
Şu an Dying Light ilk oyununu oynuyorum ben çorak çöl dünya beni fazla sarmiyor. Harrandi geçiyor dünya çok çorak ve beni fazla etkilemedi. Bir de bizaman sonra gelişiyorsun zombileri hallediyorsun ama bu düşmanlar ölmüyor kardeşim. Oyunda dodge kavramı biraz garip düşmanlar ölmüyor oyun sarıyor sıkmıyor ana karakteri sevdim zombi temasını çok seviyorum o yüzden oynuyorum. Z'ten o zombinin vücudun parçalanması çok hoş ama düşmanlar ölmüyor nasıl kavga edeceğiz anlayamadım neyse sadete gelim konu sapmasin. Dying Light 2'den çok şey bekliyorum özellikle dünyası müthiş çayır çimen bayılırım. Bir de biraz RPG olunca oyunu bir an önce oynayasim geldi. Simdi Dying Light 2'den çok şey bekliyorum özellikle düşmana karsi Dying Light 1'e göre dövüşler güzel olsun neyse sadete geleyim spoiler olmadan Dying Light 2 yorumlarınızı beklerim.

Ben tavsiye ederim. İlk oyundan daha kolay oyun. Eceller gündüz binalarda, gece yine binalarda ancak 4 seviye kademeli takip getirmişler. 4. sv olunca eceller peşinde koşuyor. Ben ilk oyunda gece görevlerini hiç yapmadım, ödüm kopardı. Yan görevlerin bazıları sıkıcı, bazıları duygusal. Oyunda fazlaca göndermeler var (izlemediysen söylemiyorum). Tatmin eder yani. Ama şu oyunlarda çapkınlık olayları olmayınca beni tatmin etmiyor :D.

Ben tavsiye ederim. İlk oyundan daha kolay oyun. Eceller gündüz binalarda, gece yine binalarda ancak 4 seviye kademeli takip getirmişler. 4. sv olunca eceller peşinde koşuyor. Ben ilk oyunda gece görevlerini hiç yapmadım, ödüm kopardı. Yan görevlerin bazıları sıkıcı, bazıları duygusal. Oyunda fazlaca göndermeler var (izlemediysen söylemiyorum). Tatmin eder yani. Ama şu oyunlarda çapkınlık olayları olmayınca beni tatmin etmiyor :D.
Knk birrinci oyunda herşey güzel sadece iki şey sıkıntı bir açık dünyası çorak ben fazla seveniyorum ikincisi bu düşmanlar ölmüyor aga olmuyor ben bu adamlari olduremiyorum dövüş mekaniği güzel tatlı ama nasıl alisicagim nasıl bir yapısı var adapte olamıyorum adam olmuyor Dodge uapisida farklı bir tuş ver ona tıkla o adam vururken karşılık versin veya farklı bişey yapsın oyundaki olanda geriye atiliyorsun sağa sola atiliyorsun umarım ikincinoyunda daha iyidir

Kanka birrinci oyunda her şey güzel sadece iki şey sıkıntı bir açık dünyası çorak ben fazla seveniyorum ikincisi bu düşmanlar ölmüyor aga olmuyor ben bu adamlari olduremiyorum dövüş mekaniği güzel tatlı ama nasıl alisicagim nasıl bir yapısı var adapte olamıyorum adam olmuyor Dodge uapisida farklı bir tuş ver ona tıkla o adam vururken karşılık versin veya farklı bir şey yapsın oyundaki olanda geriye atiliyorsun sağa sola atiliyorsun umarım ikincinoyunda daha iyidir

Karşı saldırılara silahla savunabiliyorsun kendini, olmadı yay kullan. Yayla herkes tek yiyor. 2. oyunda bu sıkıntıların olmaz beceri açtıkça.

Karşı saldırılara silahla savunabiliyorsun kendini, olmadı yay kullan. Yayla herkes tek yiyor. 2. oyunda bu sıkıntıların olmaz beceri açtıkça.
Knk farklı bir Mapa geçtik farklı bir sehirmi yoksa hatrana mi ait bilmiyorum ama benlik şehire düştük Harran köy gibiydi corakti şehirleşme yoktu enaznindan gittiğim yerde medeniyetin izleri var çorak ammaa sehirlesmis güzel.memleket bir şey soracaktim şimdi biz başka yere geçtitya burda herşey eskiye nazaran güzel olcak dimi kardesim

DLC The Following'e mi geçtin yoksa Rais'den kaçmak için bir süreliğine başka şehre geçiyorduk. Şehir İtalya'yı anımsatıyor acaba oradan mı bahsediyorsun? Harran'a nasıl çöl dersin hala şaşırıyorum :D. Her mapi de ayrı güzel, kaç yıllık oyun kafana takma. 2. serisini al eğlenmene bak.

DLC The Following'e mi geçtin yoksa Rais'den kaçmak için bir süreliğine başka şehre geçiyorduk. Şehir İtalya'yı anımsatıyor acaba oradan mı bahsediyorsun? Harran'a nasıl çöl dersin hala şaşırıyorum :D. Her mapi de ayrı güzel, kaç yıllık oyun kafana takma. 2. serisini al eğlenmene bak.
Yok knk yani sehir gibi değildi Harran knk bu jade bulmaya çıkıyoruz ya jade başka bir yere gidiyoruz hemde yerin altından geçiyoruz tüneller felan sonra başka bir ucuna gidiyoruz mapin işte onu diyorum o gecitgimiz yer eskisinden iyimi onu soruyorum

Yok kanka yani sehir gibi değildi Harran kanka bu jade bulmaya çıkıyoruz ya jade başka bir yere gidiyoruz hem de yerin altından geçiyoruz tüneller falan sonra başka bir ucuna gidiyoruz mapin işte onu diyorum o gecitgimiz yer eskisinden iyi mi onu soruyorum

O map küçük, pek bir çeşitliliği yok. Bana göre Harran iyi.

%70 bitti ikinci oyunu sabırsızlıkla bekliyorum knk bende crane sevdim baya ikinci oyundaki adama nasıl alışırım bilmiyom
Oyun sonunda bitti kardeşim ikinci oyuna geçeceğim iyi şeyler bekliyorum
%70 bitti ikinci oyunu sabırsızlıkla bekliyorum knk bende crane sevdim baya ikinci oyundaki adama nasıl alışırım bilmiyom

Oyuna başladım ikinci oyuna ben böyle vuruş hissi görmedim ağa mükemmel sarıyor şuan bir saat oynadım crane yerini kimse tutamiyor amaa aiden da iyi yanı suanlik zombi öldürmek tatlı dusmanlarda herşey iyi olur umarım birinci oyuna göre dusmna öldürmeniz iyi olur umarım 3050 laptop la oynuyorum yüksek ayarlar oynatmaz dedim dlss kalite de yukske ayarlar akicci oynatıyor ağa oyun güzel suanlik bakalım erisi nasıl olacak

Oyuna başladım ikinci oyuna ben böyle vuruş hissi görmedim ağa mükemmel sarıyor şuan bir saat oynadım crane yerini kimse tutamiyor amaa aiden da iyi yanı suanlik zombi öldürmek tatlı dusmanlarda herşey iyi olur umarım birinci oyuna göre dusmna öldürmeniz iyi olur umarım 3050 laptop la oynuyorum yüksek ayarlar oynatmaz dedim dlss kalite de yukske ayarlar akicci oynatıyor ağa oyun güzel suanlik bakalım erisi nasıl olacak
Sana oyun gidisatinda yardımcı olursan baanna sevinirim görüşürüz tekrardan

Sana oyun gidisatinda yardımcı olursan baanna sevinirim görüşürüz tekrardan
OYun sariyorda sarıyor dying light 1 e göre daha iyi ana görev ve yan görev dizaynı var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı