Dying Light 2'yi bu fiyattan kaçırmayın!

Jotloki

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Steam da bu iki oyun paket halinde 176 liradan satılıyor, hatta Papara'dan alırsanız cashback var. Kaçırmayın derim kesin zam yiyecek gözüyle baktığım oyunlardan.

1675950138146.png

Seveni için iyi fiyat, ileride artabilir fiyatı. Bana bu oyun parkur sistemi dışında aşırı boş geliyor. Görevleri sürekli şunu git yap, bunu git yap kafasında ilerliyor birilerinin ayakçılığını yapıyoruz, bayıyor bir süre sonra.

Günümüz oyun dünyasının yarısını özetlemişsiniz hocam.
Madem herkes boyle dusunuyor, bu oyunlar neden surekli rekor kiriyor satin alimda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seveni için iyi fiyat, ileride artabilir fiyatı. Bana bu oyun parkur sistemi dışında aşırı boş geliyor. Görevleri sürekli şunu git yap, bunu git yap kafasında ilerliyor birilerinin ayakçılığını yapıyoruz, bayıyor bir süre sonra.

Hocam sıkılmamanın bir yolu var. O da tek bir oyuna odaklanmayacaksın aynı anda bir sürü oynayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Metin Eren Türkmen İlk oyun da aynı mantıkla ilerliyor. Ama nedense ilk oyunu daha zevkli geldi bana buna göre. İlk oyunun stresi daha farklıydı. Koşunca yorulma durumu vardı. Şimdi dört nala koşuyorsun, hiçbir şey sana yetişemiyor. Daha az gerilim var ve o kadar uçan kaçan yetenekler var ki oyunun gerilim zevki dibi görmüş bu yüzden. Beğenilmemesinin en büyük sebeplerinden biri de bu. Gerilimden arcade parkur moduna dönmüş.

Madem herkes boyle dusunuyor, bu oyunlar neden surekli rekor kiriyor satin alimda?
Hocam bu tür oyunlar genelde fazla bütçelerle yapıldığı için oyunun temeli zevkli oluyor. Parkur mekanikler vuruş hissiyati vs. Görevleri ve hikayesi çok iyi olmasa da oynuyorsun ama 20-30. Saatte hep aynı şeyleri yaptığını farkediyorsun bir sıkılma geliyor. Ve satış rekoru kıranlar genelde işte görevleri ve hikaye kısmını iyi yapanlar yan görevleri, ana görevleri kaliteli olan oyunlar. Bir oyun bunları yapınca satış rekorları kaçınılmaz.

@Metin Eren Türkmen İlk oyun da aynı mantıkla ilerliyor. Ama nedense ilk oyunu daha zevkli geldi bana buna göre. İlk oyunun stresi daha farklıydı. Koşunca yorulma durumu vardı. Şimdi dört nala koşuyorsun, hiçbir şey sana yetişemiyor. Daha az gerilim var ve o kadar uçan kaçan yetenekler var ki oyunun gerilim zevki dibi görmüş bu yüzden. Beğenilmemesinin en büyük sebeplerinden biri de bu. Gerilimden arcade parkur moduna dönmüş.
Evet, ilk oyunu yarım bırakmıştım bu yüzden. Yarım bıraktığım ender oyunlardan ama ayakçılık yapmaya dayanamadım 😅

Ben ilk oyunu hiç sevmem. Sıkıntıdan zorla bitirmiştim ama 2. oyunu alasım geldi nedense. Fiyatı 1100 TL falan olabilir indirim bittiğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı