Dying Light Definitive Edition almaya değer mi?

Daha fazla  
Dying Light Enhanced Edition + Dying Light Definitive Edition Epic Store'da toplam 41.50TL. İkisi almaya değer mi? Enhanced Edition ve Definitive Edition arasında ne fark almaya değer mi?

Dying Light Enhanced Edition + Dying Light Definitive Edition Epic Store'da toplam 41.50TL. İkisi almaya değer mi? Enhanced Edition ve Definitive Edition arasında ne fark almaya değer mi?

Oyun çok güzel ancak hikaye modunu ben 3 günde bitirdim yani çok kısa ama güzel bir oyun zamanında ben 10 liraya almıştım ama şu anda alınabilir.

100 TL daha koyarak Epic'ten ikinci oyunuyla beraber almanı tavsiye ederim kaçmaz bu fırsat

Ben ünideyim bu zamana kadar hep FPS tarzı hikayesi oyunlar oynadım ama bir de şu var Epic'te 150 TL iki oyun 150 TL bir yemek parası muhtemelen alacağım.

Erkenden alman akıllıca seçim halbuki ekonomi çok güzel oldugu için kaçırmak suç olur :D

Yeni konular

Geri
Yukarı