Dying Light Enhanced Edition vs Standart Edition

404NotFound

Hectopat
Arkadaşlar Dying Light alacağım fakat Enchanced Paketine baktığımda oyunun Enhanced Edition olduğunu gördüm. Sonra Platinum Paketine baktım ve oyunun Standart Edition olduğunu gördüm. Hangisini almalıyım? Bir de Platinum Edition fiyatına değer mi?

Son düzenleme:
Enhanced Edition'da oyuna ek Season Pass ve Crash Test Skin Pack beraberinde geliyor. Ancak; Harran Ranger, Gun Psycho, Volatile Hunter, White Death and Vintage Gunslinger paketleri bunların dışında kalıyor. Season Pass ile The Following, Bozak Horde, Ultimate Survivor Bundle paketlerine erişim açılıyordu.

Enhanced Edition'da oyuna ek Season Pass ve Crash Test Skin Pack beraberinde geliyor. Ancak; Harran Ranger, Gun Psycho, Volatile Hunter, White Death and Vintage Gunslinger paketleri bunların dışında kalıyor. Season Pass ile The Following, Bozak Horde, Ultimate Survivor Bundle paketlerine erişim açılıyordu.
Hocam sizce Enhanced Edition mi alayım yoksa Platinum Edition mı?

Bana kalırsa Enhanced Edition alın. 29,50 TL idi sanırsam. Ben de Enhanced Edition almıştım. Gelen DLC'ler fena değil bence.
Hocam benim skinle falan işim yok. Oyunun Enhanced sürümünde ki bütün ek paketler Platinum Pakette var mı?
Para sıkıntın yoksa ve bütün başarımları açmak istiyorsan, Platinum al. Başarım takıntın yoksa, para da kısıtlıysa Enhanced edition al.
Hocam para sıkıntım yok. Başarım da önemli benim için ama skinle falan da işim yok hocam olsa da olur olmasa da olur. Sizce hangi paketi alayım hocam?
Platinum Paketi aldım hocalarım @Tearful ve @AyarsıZZ

Son düzenleme:
Hocam para sıkıntım yok. Başarım da önemli benim için ama skinle falan da işim yok hocam olsa da olur olmasa da olur. Sizce hangi paketi alayım hocam?
Başarım için ana oyun, the Following ve Hellraid gerekli diye biliyorum. Tam emin değilim, daha çok bilen birisi yardımcı olursa güzel olur. @Blacksidemre biliyordur belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı