Dying Light Enhanced Edition açılmıyor

Samet955

Centipat
Daha fazla  
Birkaç gün önce Dying Light enchanted Edition indirdim. Oyunu başlat diyorum çalışıyor bulut eşitlemede deyip açılmıyor. Epic Games'e girmeden direk uygulamayı açınca da hata veriyor. Nasıl oyuna girebilirim?

Bilgisayarı yeniden başlatıp Launcher ayarlar kısmından bulut kaydetmeyi etkinleştiri devre dışı bırak.
Sonra; Epic Launcher ayarlar - Tercihler - Çevrimdışı Modda Taramayı Etkinleştir

Bunu seçip tekrar girmeyi deneyin.

Girersen oyunu oynayıp ilk kaydetme yerinde çıkıp bulut kaydetmeyi tekrardan açmayı unutma.

@Ebu Zalim hocam bu olayın ilgisi ne yani neden bunları yapınca çözülüyor o açıdan soruyorum.
Oyunla alakalı değil. Bulut eşitleme hatası alıyor aynısını Steam'de yaşayıp böyle çözmüştüm. Onun Epic olan versiyonunu arkadaşa yazdım. Eşitlemeyi kapatınca oyun verileri yani save dosyası sadece kullandığı bilgisayarda fiziksel depolanacak. Epic sunucularında olmayacak. oyuna 1 kez girip oynamaya başladığında save dosyası oluşturulacak. Sonra oyundan çıkıp bulut kaydetmeyi açınca o save dosyasını Epic Sunucularına upload etmiş olacak.

Ama bunu gelişigüzel bodozlama yaparsa olmaz. Sırayla yazdıklarımı yapması lazım. Bilgisayarı yeniden başlatıp sakin sakin önce çevrimdışı, sonra oto bulutu kapatma sonra oyunu açma vs..

Şimdi de çalışıyor deyip açılmıyor

Oyunla alakalı değil. Bulut eşitleme hatası alıyor aynısını Steam'de yaşayıp böyle çözmüştüm. Onun Epic olan versiyonunu arkadaşa yazdım. Eşitlemeyi kapatınca oyun verileri yani save dosyası sadece kullandığı bilgisayarda fiziksel depolanacak. Epic sunucularında olmayacak. oyuna 1 kez girip oynamaya başladığında save dosyası oluşturulacak. Sonra oyundan çıkıp bulut kaydetmeyi açınca o save dosyasını Epic Sunucularına upload etmiş olacak.

Ama bunu gelişigüzel bodozlama yaparsa olmaz. Sırayla yazdıklarımı yapması lazım. Bilgisayarı yeniden başlatıp sakin sakin önce çevrimdışı, sonra oto bulutu kapatma sonra oyunu açma vs..
Hocam çözümünüz bir işe yaramadı maalesef

Son düzenleme:
Çevrimdışıyken mi çalıştırdın? Diye sordum ama soruma cevap yazmamışsın. Silmesen çözerdik ne olduğunu anlamamız lazım önce. Neyse.
Çevrimdışıyken derken?Anlamadım.

Çevrimdışıyken derken?Anlamadım.
İnterneti kastettiyseniz internet açıktı.

Çevrimdışıyken mi çalıştırdın? Diye sordum ama soruma cevap yazmamışsın. Silmesen çözerdik ne olduğunu anlamamız lazım önce. Neyse.
MORDHAU oyunundada aynı şekilde giremiyorum

Son düzenleme:
Kanka hataya bakacaksın, VCRUNTİME140.DLL gibi bir hata veriyorsa yaz o hatanın aynısını indir Epic Games'in yazdığı siteye.
Hala çalışmadıysa internete direk yaz indir DLL dosyasını. Bilgisayara format attıysan DLL dosyalarının bazıları eksik olabilir.

Geri
Yukarı