Çözüldü Dying Light hiçbir şey demeden oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

1453Taro

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: MSI RX 5600 XT 6 GB
İşlemci: Ryzen 5 2600 3.4 GHz 6 Core 12 Thread
Ram: Apacer 16 GB DDR4 3200 MHz
Psu: Sharkoon 650 WATT 80+ Bronze
Oyunu Steam'den indirdim. Oyuna girdim "devam etmek için bir tuşa basın" kısmına kadar geldim. Herhangi bir tuşa bastım. Sağ altta dönen simge 2 kere döndü ve oyun kapandı. 2-3 kere kapatıp açtım PC'yi kapatıp açtım gene düzelmedi. Yardım eder misiniz?

Oyunu Steam'den indirdim. Oyuna girdim "devam etmek için bir tuşa basın" kısmına kadar geldim. Herhangi bir tuşa bastım. Sağ altta dönen simge 2 kere döndü ve oyun kapandı. 2-3 kere kapatıp açtım PC'yi kapatıp açtım gene düzelmedi. Yardım eder misiniz?
Ramleriniz kaç mhz eğer çok düşük ise atabilir.

Eğer sistem özellikleriniz oysa bana atması gayet normal geldi minimum RAM 8 GB istiyor işlemciniz çok yavaş kalmış. Ekran kartı gereksinimide daha fazla.

Eğer sistem özellikleriniz oysa bana atması gayet normal geldi minimum RAM 8 GB istiyor işlemciniz çok yavaş kalmış. Ekran kartı gereksinimide daha fazla.

Şu videoyu izler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapor oluşturup paylaşır mısınız?

@SeastoreKing
Oyunu 4GB DDR3 1333MHz RAM ile düzgün bir şekilde oynayabiliyordum.

Rapor oluşturup paylaşır mısınız?

Process Monitor denedim ama rapor oluşturmadı bir daha deneyeyim.
17 adet dosya doğrulanmamış ve yeniden indirilecek galiba o yüzden :D doğrulamamıştım.

Şu videoyu izler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamın işlemcisiyle seninkinin arasında dağlar kadar fark var seninkinde %40'lık bir darboğaz var.

Geri
Yukarı