Dying Light İnceleme

Zombi öldürmekten tiksinir hale geldim çünkü çoğu zaman tek yemiyorlar uğraşmak istemiyorum bende, DLC ile devam ediyorum şu an.
Tahminimce karakterini geliştirmeye çalışmadan direkt hikaye oynamışsın. Karakterin güçlendiği zaman doğal olarak silahlarında güçleniyor o zaman çoğu zombi hatta tek seferde birkaç tanesini indirebiliyorsun. Üstüne birazcıkta parkur kasarsan yorulma özelliğin kalktığı için yağ gibi akıyor oyun.

Bir de bu açıdan bakmaya çalış. Gerçekten de önünde çok güzel bir oyun ve potansiyel var. Yan görevler tek hedef ile sonlanmıyor ve oyunda bolca easter egg var. EXPcalibur kılıcı ve Mario dünyası bunlardan ikisi sadece.

oyunu pc de 2 kere bitirmiştim hala ps4 promda alsam mı diye düşünüyorum ama 2 kere bitirdiğim bir oyun baştan beni tekrar oynattırır mı diye düşünmüyor değilim, üstüne 2.si gelecek merakla bekliyorum zaten.Kesinlikle oynanıp bitirilmesi gerekiyor

Ben bu oyunu defalarca bitirdim. En son "Nightmare" modunda, level 1 başlayarak, %100 yaptım. The Following'i de öyle. (gerçi o level 6 gibi başlatıyor zaten). Şuan Dying Light 2 oynuyorum. direkt "Hard" da başladım ve oyun Dying Light'a göre çok kolay. Ve kesinlikle Dying Light gibi etkileyici değil atmosferi.

Bence Dying Light gelmiş geçmiş en iyi zombi ve parkur oyunu saatlerce sadece parkur yaparak bile zevk aliyorum ayrıca zombilere tek atmak zevk vermiyor kıyasıya savaşıp streslenmek bana zevk veriyor.

Dead Island ve Dead Island Riptide'da çok iyi.

Bu birazda oyun türünü içeriğini sevmenle alakalı hikayeye ne kadar bağlı kalmanla alakalı, ben 1 i aslında daha çok seviyorum. Ama 2 de iyi gelişmiş öğeler var gayet oynanabilir.

Konu hortlamış :D en sevdiğim oyunlardan biridir Dying Light 440 saate yakın oynadım hâlâ da oynuyorum.
Belki siz duymamışsınızdır oyunda bir hata var galiba Türkçe 1 tane seslendirme mevcut nadiren duyuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı