Dying Light küçük pencerede kalma sorunu

Bence fazla gevezelik yapma daha komik duruma düşme. :) Bak sana ne tavsiye edeyim? Şimdi git ve piyasadaki tüm oyunları satın al. Hayattaki tüm problemlerin hallolacaktır emin ol. Boş boş konuşma problemin bile. :)

Ya siz dediğimi en baştan anlamadınız gevezelik etme diyerek terbiyesizlik yapmayın. Oyununuz orijinal değil ve yardım istiyorsunuz bizde yardımcı olmadığımı belirttik genel kural bu. Oyun dosyaları hatalı olduğu için bu halde. Ayrıca 200den fazla oyunu satın almışım yani mesele almak değil durumu olamayan insanlar var onlara zorla oyun al diyemem fakat siz terbiye sınırını aştığınız için sizin üstünüze gittim.

İlk yorumunuzdan son yorumunuza kadar bir tutarsızlık, gösteriş yapma çabası, bir şeyler ispatlama çabası içindesiniz. Yaşım büyük, mesaj sayım fazla, 685 tane oyunum var gibi...

Öncelikle şunu iyi anlayın. Sorunu yaşayan kişi ben değilim, başlığı açan kişi ben değilim. Ben yalnızca forumda gezerken denk geldim ve alakası olmadığı halde boş boş "orijinal al sorun düzelir." yazmanıza sinir olup sizin üzerinize gittim. Yani kimin kimin üstüne gittiği mesajları baştan sona okuyunca belli oluyor merak etmeyin. ;)

Şimdi kendinize çeki düzen verin ve ilk mesaja bakın. Arkadaşa yardımcı olacaksanız olun olmayacaksanız boş boş laf kalabalığı yapmayın. Aslında sizin gibi boş yorumlarda bulunan birine 3-4 kere cevap yazmam bile felsefeme aykırı ama hadi sizi terbiye etmek açısından benden ufak bir hediye olsun. Bundan sonra davranışlarınıza dikkat edersiniz.

İlk yorumunuzdan son yorumunuza kadar bir tutarsızlık, gösteriş yapma çabası, bir şeyler ispatlama çabası içindesiniz. Yaşım büyük, mesaj sayım fazla, 685 tane oyunum var gibi...

Öncelikle şunu iyi anlayın. Sorunu yaşayan kişi ben değilim, başlığı açan kişi ben değilim. Ben yalnızca forumda gezerken denk geldim ve alakası olmadığı halde boş boş "orijinal al sorun düzelir." yazmanıza sinir olup sizin üzerinize gittim. Yani kimin kimin üstüne gittiği mesajları baştan sona okuyunca belli oluyor merak etmeyin. ;)

Şimdi kendinize çeki düzen verin ve ilk mesaja bakın. Arkadaşa yardımcı olacaksanız olun olmayacaksanız boş boş laf kalabalığı yapmayın. Aslında sizin gibi boş yorumlarda bulunan birine 3-4 kere cevap yazmam bile felsefeme aykırı ama hadi sizi terbiye etmek açısından benden ufak bir hediye olsun. Bundan sonra davranışlarınıza dikkat edersiniz.
Ooo... Ağır konuşuyor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı