Dynamic creatin alınır mı?

Evet başlıkta da göründüğü gibi bu marka kreatin alınır mı? Özellikleri gayet iyi gibi ama yine de size bir danışmak istedim alınabilir mi yoksa yerine başka bir marka önerir misiniz?

Alınabilir fakar fiyatı hakkında bir şey diyemem. Kreatinin ham maddesi aynı olduğu için marka fark etmez, fakat içine kreatin yerine farklı bir şey koyarlar mı bilmem.

Alınabilir fakar fiyatı hakkında bir şey diyemem. Kreatinin ham maddesi aynı olduğu için marka fark etmez, fakat içine kreatin yerine farklı bir şey koyarlar mı bilmem.

Evet hocam.
Bir de bunu buldum. Özellikeri aynı. Açıkçası ilk defa kreatin kullanacağım için çok pahalı bir şey almak istemiyorum.

Evet hocam.
Bir de bunu buldum. Özellikeri aynı. Açıkçası ilk defa kreatin kullanacağım için çok pahalı bir şey almak istemiyorum.
İlk defa kullanacağın için gerçek mi değil mi diye anlamayabilirsiniz, bence Protein Ocean'dan falan alın ilk olarak.

İyi akşamlar hocam, bir kreatin arayışındayım, size danışmak isterim.

İnternete kreatin yazdığımızda ilk bu çıkıyor, fiyatı uygun fakat ürün isminde kreatin yazmıyor, nedir bu?

Bu kreatin sizin attığınıza nazaran fiyatı daha uyguna geliyor, tavsiye eder misiniz?

İyi akşamlar hocam, bir kreatin arayışındayım, size danışmak isterim.

İnternete kreatin yazdığımızda ilk bu çıkıyor, fiyatı uygun fakat ürün isminde kreatin yazmıyor, nedir bu?

Bu kreatin sizin attığınıza nazaran fiyatı daha uyguna geliyor, tavsiye eder misiniz?
Beast Mode, Kreatin değil bir Pre-Workout.

Eğer bütçeniz yeterse alttaki Kingsize Kreatin gayet güzel.

Geri
Yukarı