Dyson V8 Absolute 21.6 V Dikey Şarjlı Süpürge Alınır mı?

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evim de kedim var ve evim çok toz oluyor. Reklamlar da bu Dyson kablosuz süpürgeyi gördüm, yorumlara baktım, araştırdım %70,80 iyi yorumları var, 2.5 3 bin TL arası fiyatı var, az para değil. Almak istiyorum ama çok kararsız kaldım, bu kadar parayı verip pişman da olmak istemiyorum. Bu modelden aramız da kullanan var mı? Tavsiye eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz duyulmamış bir marka aldık, 1 yılda çöp oldu. Tanıdıkta Dyson var, batarya 2-3 yılda bozuluyor. Ayrıca yine Dyson'un normal süpürgesi var. Şarjlı süpürgeyi, bir şey dökülürse veya üstten temizlik için kullanıyor. Zaten 10 - 15 dakika çalışıyor. Sen bir de kedim var diyorsun. Yerinde olsam sulu süpürge alırım. Yorumlara gelince; tuvaletten çıkınca eline yalandan su tutup çıkan var, 3 defa sabunlayan var. Sorsan, ikisi de ellerini tertemiz yıkamış.

Biz duyulmamış bir marka aldık, 1 yılda çöp oldu. Tanıdıkta Dyson var, batarya 2-3 yılda bozuluyor. Ayrıca yine Dyson'un normal süpürgesi var. Şarjlı süpürgeyi, bir şey dökülürse veya üstten temizlik için kullanıyor. Zaten 10 - 15 dakika çalışıyor. Sen bir de kedim var diyorsun. Yerinde olsam sulu süpürge alırım. Yorumlara gelince; tuvaletten çıkınca eline yalandan su tutup çıkan var, 3 defa sabunlayan var. Sorsan, ikisi de ellerini tertemiz yıkamış.
Dediğiniz gibi bataryası sıkıntıymış iyice araştırdım, yapımına da iyi para istiyorlarmış, kablolu olan Dyson süpürgeler bakıcam, onları araştıracağım biraz. Philips Marathon var onu da araştırdım, ona da parçaları çok çabuk kırılıyor ve garanti kapsamına girmiyor diye çok şikayet gelmiş. Ülke de süpürge bulmak çok zorlaşmış.

Miele de aklında bulunsun. Pahalı süpürgeler, mağazada denemeden alma derim.
Miele markasını bilmiyordum, siz diyince araştırdım genel olarak çok kullananı yok ama aşırı derece de iyi yorumlar almış, c3 cat dog modeline baktım, eski tip ama baya olumlu yorumları var. Fiyatı da 2 bin tl civarı çok aşırı da değil benim için, biraz daha bakıcam ama Miele baya sıcak bakıyorum tavsiyeniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı