Dikey şarjlı süpürge tavsiyesi

Artexalp

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eşime Anneler Günü hediyesi almak istiyorum. Dikey şarjlı süpürge ile yükünü hafifletmek istedim.
Lakin çok fazla marka model var kafam çorba oldu.
Bütçem 5bin - 7bin arası.
Robot süpürgeye destek olacak.
Çekişi güçlü ve dayanıklı olması önemli.
Tavsiye marka modelleriniz nelerdir?
Saygılar hepinize.

Merhaba arkadaşlar. Eşime Anneler Günü hediyesi almak istiyorum. Dikey şarjlı süpürge ile yükünü hafifletmek istedim.
Lakin çok fazla marka model var kafam çorba oldu.
Bütçem 5bin - 7bin arası.
Robot süpürgeye destek olacak.
Çekişi güçlü ve dayanıklı olması önemli.
Tavsiye marka modelleriniz nelerdir?
Saygılar hepinize.
Hocam Philips çekiş gücü olarak gayet iyidir. Turbo başlık da halı ve yerdeki tozları süpürüp toplamada gayet iyi iş görüyor.

Eşine Anneler Günü hediyesi olarak süpürge alman pek hoş olmayabilir, evin ihtiyacı eşin için bir hediye değil.

Onun ilgisini çekecek başka bir şeyler almanı tavsiye ederim.

Tabii haklı görünüyor olabilirsiniz. Lakin müşterek bir hayatta onun işini kolaylaştıracak bir şey almak hediye değil midir? Evet bir kolye bir çiçek gibi değil ama ilgisini çekmediğini nereden biliyorsunuz? Belki kendi istemiştir? Tabii yine de teşekkürler.

Hocam Philips çekiş gücü olarak gayet iyidir. Turbo başlık da halı ve yerdeki tozları süpürüp toplamada gayet iyi iş görüyor.

Bir dönem sanki sorunlu cihazları vardı. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Xiaomi'ya da ona benzer markaların yanında nasıl bir ürün acaba? Biraz inceleme videosu izlemek lazım.

Tabii haklı görünüyor olabilirsiniz. Lakin müşterek bir hayatta onun işini kolaylaştıracak bir şey almak hediye değil midir? Evet bir kolye bir çiçek gibi değil ama ilgisini çekmediğini nereden biliyorsunuz? Belki kendi istemiştir? Tabii yine de teşekkürler.

Bir dönem sanki sorunlu cihazları vardı. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Xiaomi'ya da ona benzer markaların yanında nasıl bir ürün acaba? Biraz inceleme videosu izlemek lazım.
İnceleme videolarına bakabilirsiniz. Benimki sadece öneri, Xiaomi yerine kesinlikle Philips seçerdim ben.

İnceleme videolarına bakabilirsiniz. Benimki sadece öneri, Xiaomi yerine kesinlikle Philips seçerdim ben.

Kardeşim eşine Xiaomi G10 mu G11 mi ne almıştı yanlışım yoksa. Ağırlık biraz sorun olmuş. Onun harici iyi demişlerdi. Philips ütü almıştım. Burnu kırılmıştı ve tamiri kendisinden pahalı olunca Philips üzmüştü beni. Bir de TV de pişman oldum. Ama pahalı değişme şansım yok. Bir kez daha Philips şans versem mi soru işareti yaratıyor kafamda. Yine de sizlerin tavsiyeleri çok önemli.

Geri
Yukarı