Dyson V8 vs Dyson V10 vs Dyson V11

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Merhaba arkadaşlar. Elektrik süpürgemizin motoru bozuldu. Biz de büyük ihtimalle yaptırmayıp, yeni bir marka alacağız. Dyson düşünüyoruz kalitesinden dolayı.

Şimdi arkadaşlar, biliyorsunuz ki V8, V10 ve V11 modelleri var. Paramız V8'e yetiyor. Yine de bütçeyi artırabilir veya alternatif modellere geçebiliriz.

Size sorum, Dyson V8 ve V11 arasında ciddi bir fark var mı? Yani fiyat farkı sadece şarj süresinden dolayı mı?

@SideWinder hocam siz V8 kullanıyordunuz diye hatırlıyorum. Biraz deneyimlerinizden bahsedebilir misiniz?
Sizce çekiş gücü, bataryası vs. nasıl?

Şimdiden herkese teşekkürler. İyi Sosyaller.

Mesajda belirttiğim gibi, kardeşimin astım olma sebebi ile V11 aldık. Çekiş gücü ve bataryası gayet yeterli. Bir kere sorun yaşadık ve 1 kuruş para almadan hallettiler. Arada neredeyse 1.5-2 katı fiyat farkı var. Yani o fiyat farkına bir robot süpürge bile alırsın öyle söyleyeyim. V11'den gayet memnunuz ama, o fiyat farkına değeceğini sanmıyorum.
Mesajda belirttiğim gibi, kardeşimin astım olma sebebi ile V11 aldık. Çekiş gücü ve bataryası gayet yeterli. Bir kere sorun yaşadık ve 1 kuruş para almadan hallettiler. Arada neredeyse 1.5-2 katı fiyat farkı var. Yani o fiyat farkına bir robot süpürge bile alırsın öyle söyleyeyim. V11'den gayet memnunuz ama, o fiyat farkına değeceğini sanmıyorum.
Ek olarak, iki süpürgenin tam ortası olan V10 alınabilir aslında.

Ek olarak, iki süpürgenin tam ortası olan V10 alınabilir aslında.
V8 güzel bir makine. Sağlam, uzun ömürlü ve kaliteli. Bence alınabilir. V11 de güzel bir makine. Dyson'un garantisine ise diyecek bir şey yok. Pili arızalanan V8 süpürgem için ücretsiz pil değişimi yapmışlardı, geçtiğimiz Eylül ayında.
Hocalarım öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgiler içeriyorlar.

Ben araştırdım lakin V8 ile V11 arasındaki farklarını tam bir şekilde bulamadım. Sadece V8'de 40 dakika gidiyor, V11'de ise bu süre 61 dakika olabiliyormuş.

Sizin bildiğiniz başka farkları var mı?
Mesela motorda veya başka teknik özelliklerinde.

Hocalarım öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bilgiler içeriyorlar.

Ben araştırdım lakin V8 ile V11 arasındaki farklarını tam bir şekilde bulamadım. Sadece V8'de 40 dakika gidiyor, V11'de ise bu süre 61 dakika olabiliyormuş.

Sizin bildiğiniz başka farkları var mı?
Mesela motorda veya başka teknik özelliklerinde.

Led ekran, emiş gücü, şarj süresi, daha güçlü motor, daha büyük filtre, daha fazla başlık.. Kaç gündür ben de bununla ilgileniyorum ama hala v8 yeter mi yoksa ilerde 2bin lira fazla vermediğime pişman olur muyum diye düşünüyorum. Aldınız mı acaba?

Geri
Yukarı