E-Football PES 2021 14TL!

O zaman sizde ücretsiz sürüm var muhtemelen. Attığım şekilde hesaptan kaldırıp satın alabilirsiniz. Ama indirim TT Play Store üzerinde geçerli. Haberiniz olsun.
1624221456219.png

Ben satın alamıyorum hala ya dediğim hatayı çıkartıyor önüme. Şaka gibi bir sorun cidden.

Siteye kayıt oldum. E-posta doğrulaması yapmaya çalışıyorum ve bana "kullanmak istediğiniz e-posta sağlayıcısı @outlook.com ile doğrulama yapılmasına izin verilmemektedir." diyor? Türk Telekom şaka mısın?

Site güvenilir mi ? Çünkü Google play marketin çakması gibi duruyor isim olarak.
Türk telekoma ait. Kullanması işkence. Ama şanslıysanız alırsınız :D Daha önce 40 deneme sonunda satın alabilmiştim ben. O zaman 21 TL'ye Bayern sürümünü almıştım. Şuan 16 TL :D

Türk telekoma ait. Kullanması işkence. Ama şanslıysanız alırsınız :D daha önce 40 deneme sonunda satın alabilmiştim ben. O zaman 21 TL'ye bayern sürümünü almıştım. Şu an 16 TL :D

Steam yaz indirimde 5₺'ye falan düşmesinden korkuyorum 😁.
Binbir zorlukla sonunda alabildim. Arkadaşıma da hediye edecektim önce arkadaşıma aldım. Şimdi "Bu ürün (veya varyasyonları) için toplam alım limitini aştınız" diyor kendime alamıyorum. Kafayı yiyeceğim. Stres seviyem tavan yaptı iki dakikada...

Son düzenleme:
Steam yaz indirimde 5₺'ye falan düşmesinden korkuyorum 😁.
Binbir zorlukla sonunda alabildim. Arkadaşıma da hediye edecektim önce arkadaşıma aldım. Şimdi "Bu ürün (veya varyasyonları) için toplam alım limitini aştınız" diyor kendime alamıyorum. Kafayı yiyeceğim. Stres seviyem tavan yaptı iki dakikada...
Her hesapla 1 hakkınız vardı sanırım :(

Yeni konular

Geri
Yukarı