E-Football'da oyuncu geliştirme

X8Max10

Picopat
Daha fazla  
E Football'da eğer oyuncu geliştirmeye otomatik basarsanız size en yüksek reytingi veriyor, ama oyuncunun bazı tarafları güçsüz kalıyor. Mesela 97'lik Messi ile 94'lük Messi'yi karşılaştırırsak 94 lükten daha memnunum.(ikisi aynı kart) aynı şey diğer oyuncularda da var. Ronaldo'nun yeni gelen kartına otomatik basarsanız şut gücü ve serbest vuruş zayıf kalıyor. Sizce hangisi daha iyi? Oyuncunun zayıflıkları da göre basmak mı yoksa otomatik en güçlü reytingi basmak mı?

E Football'da eğer oyuncu geliştirmeye otomatik basarsanız size en yüksek reytingi veriyor, ama oyuncunun bazı tarafları güçsüz kalıyor. Mesela 97'lik Messi ile 94'lük Messi'yi karşılaştırırsak 94 lükten daha memnunum.(ikisi aynı kart) aynı şey diğer oyuncularda da var. Ronaldo'nun yeni gelen kartına otomatik basarsanız şut gücü ve serbest vuruş zayıf kalıyor. Sizce hangisi daha iyi? Oyuncunun zayıflıkları da göre basmak mı yoksa otomatik en güçlü reytingi basmak mı?

Ben ilk önce oto basıyorum sonra kendim düzeltiyorum Dida'yı öyle yaptım.

Ben ilk önce oto basıyorum sonra kendim düzeltiyorum Dida'yı öyle yaptım.

Doğru anladıysam peste bir bug var, eğer otomatik dize tıklarsak reyting artıyor ama oyuncu o reytingin performansını vermiyor. O yüzden insanlar otomatikte neye basılıyorsa otomatike basmadan manuel şekilde kendileri basıyorlar. Denedim harbidende öyleydi ama yine de oyuncunun zayıf noktaları kalıyor. Bence en iyisi takım tarzı ve oyuncunun gücüne göre manuel basmak. Daha az reytingli olabilir ama takımın daha çok rahatladığını ve hem oyuncunun hem takımın daha çok performans verdiğini gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı