E-kitap hangi uygulama ile yazılmalı?

XYZ01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bir e kitap yazmak istiyorum Shopier üzerinden satışta bulunma gibi bir fikrim var oynadığım oyunda düşük yüzdeli bir dilimdeyim ve okuyanların kendini geliştirebileceği bir kitap yazmak istiyorum ama hangi programı kullanacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, ben kendi kitabımı LibreOffice üzerinden yazmıştım ve rahat bir şekilde Shopier üzerinden satışa sunmuştum. LiberOffice üzerinden yazıp PDF olarak kaydedebilirsiniz. Kitap yazmak şu an kulaya hoş gelsede, bir o kadar zor bir şeydir. Yazmaya başladığınız zaman göreceksin, bir yerden sonra tıkanıyorsun ve yazacak bir şey gelmiyor aklına. Bana göre doğru düzgün bir kitap en az 50 sayfadan oluşmalıdır. Başarılar şimdiden.

Merhaba, ben kendi kitabımı LibreOffice üzerinden yazmıştım ve rahat bir şekilde Shopier üzerinden satışa sunmuştum. Liberoffice üzerinden yazıp PDF olarak kaydedebilirsiniz. Kitap yazmak şu an kulaya hoş gelsede, bir o kadar zor bir şeydir. Yazmaya başladığınız zaman göreceksin, bir yerden sonra tıkanıyorsun ve yazacak bir şey gelmiyor aklına. Bana göre doğru düzgün bir kitap en az 50 sayfadan oluşmalıdır. Başarılar şimdiden.

Teşekkür ederim ben oyun içi aim antrenmanı gamesense geliştirici yolları yazacağım için tıkanacağımı düşünmüyorum peki satış yapabildiniz mi?

Teşekkür ederim ben oyun içi aim antrenmanı gamesense geliştirici yolları yazacağım için tıkanacağımı düşünmüyorum peki satış yapabildiniz mi?

Elbette satış yapabildim, kendi sayfalarım ve bağlantılarım sayesinde kitabımı pazarladım ve bir gelir elde ettim. Sende biraz bütçe ayırarak oynadığın oyunun içeriğini üreten yayıncılara, youtuberler'e reklam verebilirsin. Kitabı yazarkan güzel bir kapak ayarla ve Türkçeyi düzgün kullanmaya dikkat et olabildiğince. Kitap ne kadar resmi gözükürse o kadar iyi olur.

Elbette satış yapabildim, kendi sayfalarım ve bağlantılarım sayesinde kitabımı pazarladım ve bir gelir elde ettim. Sende biraz bütçe ayırarak oynadığın oyunun içeriğini üreten yayıncılara, youtuberler'e reklam verebilirsin. Kitabı yazarkan güzel bir kapak ayarla ve Türkçeyi düzgün kullanmaya dikkat et olabildiğince. Kitap ne kadar resmi gözükürse o kadar iyi olur.

Teşekkür ederim yardımın için.

Geri
Yukarı