e-Okul'a nasıl girilir?

Carlos Vinicius

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben e-Okul sistemine girince e-Devlet istiyor. e-Okul uygulamasından da girince yine e-Devlet ekranı çıkıyor. Hatta bir tane site var T.C. Millî Eğitim Bakanlığı
Diye bir site oradan da girince dönüş adresi belirtilmelidir diyor ve e-Okul eski sürüm APK kurdum ama onda da giremedim. Nasıl e-Okul'a gireceğiz bilen var mı?

Arkadaşlar ben e-Okul sistemine girince e-Devlet istiyor. e-Okul uygulamasından da girince yine e-Devlet ekranı çıkıyor. Hatta bir tane site var T.C. Millî Eğitim Bakanlığı
Diye bir site oradan da girince dönüş bilgileri alınamadı diyor ve e-Okul eski sürüm APK kurdum ama onda da giremedim. Nasıl e-Okul'a gireceğiz bilen var mı?
E devlet girmen gerekli kesinlikle. Zaten E-okul bakımda, şuanda girmenin imkanı yok.

e-Okul'a girerken artık velinizin e-Devleti üzerinden girebilirsiniz/veliniz sizin girebilmeniz için onay vermeli

Giriş yapabilmek için bir defalığına annenin veya babanın e-Devlet'i ile girmen gerekiyor. Sonrasında eskisi gibi tekrar istediğin zaman girip bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı