E-sigara önerisi

Smok G-PRIV4 Kit öneririm gayet başarılı uzun ömürlü bir ürün olacak gibi görünüyor. Ayrıyetten Türkiye'de nereden güvenli bir şekilde elektronik sigara alabilirim bilgisi olan var mı acaba? 2016 yılındaki gibi Facebook'tan almayı denedim ancak 2 kez dolandırıldım.

F/P ürün için iJust öneririm, ben 2019 da almıştım fiyatı 160 lira idi şuan ne kadar bilgim yok maalesef. 300 Liradan fazla etmeyeceğini söyleyebilirim.

Elektronik sigara normalinden de beter ama neyse :D (kaynak: İkisini de zamanında kullanan bir arkadaşım)
Evet bu argümanın kanıtını sunmanı bekliyorum arkadaşının sağlık raporlarını atmanı ve esigarayı nasıl kullandığını anlatmanı istiyorum.

İkisini aynı anda kullandıysa tabi bilemiyorum.

Ya kanka bütçem en ucuz kalteli olsun 300-350 geçmesinde altında olsa daha iyi olur benim için.

Smok G-PRIV4 kit öneririm gayet başarılı uzun ömürlü bir ürün olacak gibi görünüyor. Ayrıyeten Türkiye'de nereden güvenli bir şekilde elektronik sigara alabilirim bilgisi olan var mı acaba? 2016 yılındaki gibi Facebook'tan almayı denedim ancak 2 kez dolandırıldım.

F/P ürün için ijust öneririm, ben 2019 da almıştım fiyatı 160 lira idi şu an ne kadar bilgim yok maalesef. 300 liradan fazla etmeyeceğini söyleyebilirim.

Şu an 800TL o kadar para veremem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı