E-spor için %60 klavye önerisi

Dante0

Femtopat
Daha fazla  
Bütçe önemli değil. Valorant için en hızlı tepkim ve %60 klavye arıyorum. Tipi görünüşü önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe önemli değil. Valorant için en hızlı tepkim ve %60 klavye arıyorum. Tipi görünüşü önemli değil.

Şu klavye alınınca 500 adam keseceklerini sanıyorlar. Mekanik alman yeterli bence. Ben şu an Razer blackvidow V3 kullanıyorum ve daktilo hissiyatı çok sarıyor bence. Fakat çoğu insan geceleri rahat etmez bence. Red Switch al.

Buyur bundan iyisini bulamazsın oyunlar için;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu klavye alınınca 500 adam keseceklerini sanıyorlar. Mekanik alman yeterli bence. Ben şu an Razer blackvidow V3 kullanıyorum ve daktilo hissiyatı çok sarıyor bence. Fakat çoğu insan geceleri rahat etmez bence. Red Swit
Bütçen nedir?

Red switch klavye bakmanı öneririm. Eğer bütçen yeterli ise ve ciddi isen bazı markaların kendi switchleri daha iyi oluyor.
bütçe önemli değil
Şu klavye alınınca 500 adam keseceklerini sanıyorlar. Mekanik alman yeterli bence. Ben şu an Razer blackvidow V3 kullanıyorum ve daktilo hissiyatı çok sarıyor bence. Fakat çoğu insan geceleri rahat etmez bence. Red Switch al.

Switchlerin milisaniyelik algılamaları bile değiştiriyor. Eğer arkadaş ciddi ise güzel bir klavye bulunabilir lakin hala bütçeyi söylememiş.

Yüksek profilli klavyelerin kullanımı pek iyi olmuyor. V3 klavye tuşları yüksek. Daha düşük profilli bir klavye tercih edilebilir.

Switchlerin milisaniyelik algılamaları bile değiştiriyor. Eğer arkadaş ciddi ise güzel bir klavye bulunabilir lakin hala bütçeyi söylememiş.

Yüksek profilli klavyelerin kullanımı pek iyi olmuyor. V3 klavye tuşları yüksek. Daha düşük profilli bir klavye tercih

Yüksek profilli klavyelerin kullanımı pek iyi olmuyor. V3 klavye tuşları yüksek. Daha düşük profilli bir klavye tercih edilebilir.
Bütçe önemli değil tepkimesi iyi olsun dediğim gibi tip falan da önemli değil.

Bütçe 1500 +

Bütçe 1500 +
Bütçenin önemi yok performansa bakıyorum

Bütçe 1500 +

Bütçenin önemi yok performansa bakıyorum

Dostum zaten klavyelerin en iyileri bile 3000 anca oluyor diye hatırlıyorum. 1500-2000 liraya eğer aşırı zam gelmediyse klavyelere sağlam mekanik alabilirsiniz.

Siz bütçe sınırsız dediğiniz için en iyi klavyeyi attım. O bütçede Akko alabilisin. Öyle yüksek şeyler bekleme 1500TL'ye. Orta-üst ürün olur.

Bu da iyidir; Amazon.com.tr

Bütçe önemli değil hollandadayım zaten

Dostum zaten klavyelerin en iyileri bile 3000 anca oluyor diye hatırlıyorum. 1500-2000 liraya eğer aşırı zam gelmediyse klavyelere sağlam mekanik alabilirsiniz.
Bütçe önemli değil Hollanda dayım

Yeni konular

Geri
Yukarı