Valorant e-Spor için klavye önerisi

Bence GamePower Red Switch almak yerine adam akıllı bir Membran alın.
Zaten elimde membran klavye var mekaniğe geçmek istiyorum, fiktriniz için teşekkürler. REd switch mi blue switch mi asıl sorum? Red taraffıyım ben

Zaten elimde membran klavye var mekaniğe geçmek istiyorum, fiktriniz için teşekkürler. Red Switch mi Blue Switch mi asıl sorum? Red taraffıyım ben
Bence kaliteli bir Blue alın.

Ben Red Switch Ogre RGB alacağım galiba çok beynimi yaktınız. Red Switch olsun değil mi?
Ogre almayın, kronik sorunlu.
Bence kaliteli bir Blue alın.
Red Valorant'ta daha iyi.

Hz düşüyor böyle maalesef. Dikkat dağıttını bende biliyorum. Gülü seven dikenine katlanır.

Ürün den ürüne değişir veya size bozuk olan gelmiştir. İllaki çalışan gelcek demiyorlar. İade alırlar o zaman.
Gamepower gerçekten kalitesiz bir marka. Plastiğinden tutun switchlerine kadar. Havit markaya bakabilirsiniz o fiyat bareminde. Outemi red switchli Havit 435l var sizin ihtiyaçlarını görür.

Hocam Gamepower alınmaz gerçekten kötü çift basma olsun, yay sesi olsun kalitesiz bir marka FPS oyunları için Red Switch daha mantıklı olur. Türkiye'den mi olsun banggood vsden alabilir misiniz?

Şunu açığa kavuşturayım hepinizin cevapları için çok teşekkürler, 1 red switch olacak blueların sesinide sevmiyorum, 2 bütçe değişmeyecek lütfen diğer ekipmanlarlada uğraşmayın, 3 attığınız markaların yarısının bile adını duymadım (1 kaçı hariç tabi) 4 iade diye bir şey var kankalar. 5 Bu mesajı göndermemişim sipariş verdim çok sert basınca felen hafif yay sesi hariç hiç bir sorunu yok beyler çok rahat

Geri
Yukarı