E-Spor için hangi oyun tercih edilmeli?

Dene şansını 16 yaşına kadar olamassan sal derslere odaklan.

Öyle planlıyorum PUBG'de.
Sıfırdan LoL'e başlasa eşyaları şampiyonları matchupları falan öğrenene kadar çok uzun zaman geçer ama uzun vadede başarılı olabilir.

PUBG çok iyi oynuyorum ve çok zevk alıyorum ona odaklanacağım o yüzden.
Profesyonel ve onların seviyesinde ki oyuncuların birlikte oynadığı bir platform. Sana önerim bir karar vermen. Ya şimdi derslerini bırakacaksın. Ya da e-spor hayalini unutacaksın. İkisi birlikte olmaz. Derslerinin yanında sadece hobi amaçlı oyun oynamaya vakit bulabilirsin. Eğer ailen destekliyorsa ve şu an CS:GO'daki rankın supreme-global ise okulu bırakabilirsin. Ama daha FPL bilmediğinden dolayı oyunda rankının pek üstlerde olduğunu sanmıyorum. O yüzden bence derslerine çalış.

PUBG'de kim ne derse desin aşırı zevk alıyorum ve çok iyi oynuyorum barış bra le falanda konuştum TikTok'ta kendimi tanıttım sıralamaya girdim çoğu kişi beni tanır oldu oyunda PUBG üzerinden devam edeceğim ekibimide kurdum turnuvalara katılıp iyice gelişmeyi planlıyorum aileminde desteği var.

Son düzenleme:
Öyle planlıyorum PUBG'de.

PUBG çok iyi oynuyorum ve çok zevk alıyorum ona odaklanacağım o yüzden.

PUBG'de kim ne derse desin aşırı zevk alıyorum ve çok iyi oynuyorum barış bra le falanda konuştum TikTok'ta kendimi tanıttım sıralamaya girdim çoğu kişi beni tanır oldu oyunda PUBG üzerinden devam edeceğim ekibimide kurdum turnuvalara katılıp iyice gelişmeyi planlıyorum aileminde desteği var.
Arkadaşlar, aramızda ünlü var! Bu arada zevk alıyorsanız karışmam.

Csgoya dün sifirdan başladım acemi erden ilk günde onbaşina çıktım ama sadece oto snipe skinim falan var parada şu durumda yatıramam sistemi yeni topladım ona çok para gitti.
E-spor ile oyunda ki skinin ne alakası var :D Ayrıca acemi er, onbaşı gibi şeyler bir anlam ifade etmiyor. Rank'ın olması lazım. PUBG Mobile'dan devam et sen.

Geri
Yukarı