E-sporcu olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kafayla devam aferin :D
Ben sizler gibiler adına utanmaya devam edeyim.
Burada yapabileceğin en gerçekçi şey derslerine çalışıp iyi bir üniversiteye girmen ve belki orada E-spor girişimleri varsa onlara katılmak olur yoksa diğer türlü hayatını bir kenara atman gerekir ve o da çoğu zaman bir işe yaramıyor.
Hayatımı kenara asla atmam zaten.

Hocam, zaten kız değilseniz bir kere e spor işinde 0-1 geride başlıyorsunuz. Sırf kız olduğu için bile Türk'e spor takımlarında oynamaya çalışan kızlar var. :D ve bizim ülkemizde abaza bol olduğu için onun Twitch yayınına gidip bol bol bağış yapıyorlar. Eğer yapmakta kararlıysan yap, ama yine dediğim gibi bir şey olacağı yok. Derslerine odaklan iyi yerler kazanmaya çalış.

Belçika'da profesyonel bir takımda görev yapmıştım 3 yıl boyunca. Özelden yaz bi' durumuna bakalım kardeşim.

Espor ilgimi çekti aşırı derecede. Rica etsem tavsiyelerinizi o küçük beyninze sokar mısınız çünkü milleti kendi görüşürünüze göre yargılayamazsınız ve sizin o sosyal hayat dediğiniz şey başarılı olunacak kadar değerli değil maalesef.
İnsanlar yalnız yaşayamaz merak etme. Şimdi sosyalleşmezsen durumun daha da kötüleşir intihar derecesine geleceksin. Hayal kurma demiyoruz sana, gerçekçi hayal kur. Takım ruhu denen şey sende yok. CS:GO gibi takım oyunu isteyen bir oyunda nasıl e-sporcu olacaksın? E-sporcu olmak o kadar kolay değil zaten. İlk önce MM'de LEM üzerine çık, ondan sonra "Ben e-sporcu olacam her gün oyun oynayacam ya." dersin.

Evet yine bir "e sporcu olucam" vakası ile karşı karşıyayız ne yazık ki olmakta var olamamakta o nedenle oku çalış hobi olarak yap çok istersen doğrusu vaktin kalır mı onu da bilemem. Bak kardeş yaşıtız madem çok istiyorsun ol herkes zorluğunu anlatıp olamamakta var diyorsa vardır demek ki bir şey. Heleki CS gibi sisli bir yol varken inan okumak burada en kolay yol :)

İnsanlar yalnız yaşayamaz merak etme. Şimdi sosyalleşmezsen durumun daha da kötüleşir intihar derecesine geleceksin. Hayal kurma demiyoruz sana, gerçekçi hayal kur. Takım ruhu denen şey sende yok. CS:GO gibi takım oyunu isteyen bir oyunda nasıl e-sporcu olacaksın? E-sporcu olmak o kadar kolay değil zaten. İlk önce MM'de LEM üzerine çık, ondan sonra "Ben e-sporcu olacam her gün oyun oynayacam ya." dersin.
Ben arkadaşlarıma iyi davranırım rahat ol.
Belçika'da profesyonel bir takımda görev yapmıştım 3 yıl boyunca. Özelden yaz bi' durumuna bakalım kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı