E-Sport için Sistem Önerisi

Sizin cevap yazan yerin altında olan isimler sistem mi? Onları alabilir miyim?
Biz sistemleri kendi oynayacağımız oyunlara göre düzenledik. Evet cevap bölümünün altında yazan bizim sistemlerimiz, fakat e-sport için gereksiz sistemler.
Tamam, sana resimli sistem toplayacağım şimdi :)

Biz sistemleri kendi oynayacağımız oyunlara göre düzenledik. Evet cevap bölümünün altında yazan bizim sistemlerimiz, fakat e-sport için gereksiz sistemler.
Bütçem 6000tl civarında. Gerçekten o kadar verebilirim. Ama sürpriz gibi olacak o yüzden sevgilime danışmadım. Yani monitörüm var. Kasa toplamam gerekiyormuş. Oynadığım oyunlarda belli olduğu için bütçe yeter sanırım?

Bu sistem işini görecektir. Ekran kartı olarak Sapphire RX480 Nitro 8GB alman gerekli fakat daha stoklarda yok, birtek onu değiştirip alabilirsin. Muhtemelen 3.750TL gibi bir fiyat tutacak. 150TL'e bi modem alırsın güzelde oyuncu ekipmanları aldın mı e-sport'da senden iyisi yok :)

Anakart cidden çok üst düzey, ama e spor için önemli bir parça, vereceğin paraya değecektir. İntelin 7. nesil işlemcileri de takılabilir olacak, eğer ben AAA oyun oynayacağım dersen onuda takarsın yanii :)

Sisteme HDD ekleme gereği duymadım, 480GB'lik SSD depolama ihtiyacını karşılayacaktır bana göre, eğerki video çekip saklayacağım dersen 2TB 7.200RPM bir disk ekleyebilirsin.

e sport.png

Bu sistem işini görecektir. Ekran kartı olarak Sapphire RX480 Nitro 8GB alman gerekli fakat daha stoklarda yok, birtek onu değiştirip alabilirsin. Muhtemelen 3.750TL gibi bir fiyat tutacak. 150TL'e bi modem alırsın güzelde oyuncu ekipmanları aldın mı e-sport'da senden iyisi yok :)

Eki Görüntüle 190305
Gayet yeterli gelir mi bu sistem? Beklediğimden çok ucuza geldi. Eğer sorun çıkarmaz derseniz yarın sipariş vermeye çalışacağım.

Gayet yeterli gelir mi bu sistem? Beklediğimden çok ucuza geldi. Eğer sorun çıkarmaz derseniz yarın sipariş vermeye çalışacağım.
Her parçası güncel ve yeni nesil bir sistem. Bir tek ekran kartını RX480 yapmalısın o da stoklara gelmediği için koyamadım. Nvidia alamazsın çünkü monitöründe FreeSync var, ona yazık etme.
Normalde e sport bilgisayarları 2.000TL'e bile toplanır, ben 6.000TL bütçeyi görünce bu kadar üst düzey topladım :)

Her parçası güncel ve yeni nesil bir sistem. Bir tek ekran kartını RX480 yapmalısın o da stoklara gelmediği için koyamadım. Nvidia alamazsın çünkü monitöründe FreeSync var, ona yazık etme.
Normalde e sport bilgisayarları 2.000TL'e bile toplanır, ben 6.000TL bütçeyi görünce bu kadar üst düzey topladım :)
6000 TL'ye toplasak zaten bilgisayar "Bilgisayarınız E-Spor için fazla mükemmel, lütfen daha düşük bütçeli bir sistem alınız" diyecek :D.

Peki kasa olarak sizce ne almam gerekiyor?
Sisteme eklediğim Dark N10 güzeldir, şık duruyor masanın üstünde fan filtreleri ve usb 3.0 desteği mevcut.
6000 TL'ye toplasak zaten bilgisayar "Bilgisayarınız E-Spor için fazla mükemmel, lütfen daha düşük bütçeli bir sistem alınız" diyecek :D.
Aynen öyle, vallahi bu sistemi e sport için topladığıma şaşırdım :) Ben bunda açar Fallout4 oynarım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı