E tab 4 factory reset

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen sene dağıtılan etab 4 leri biliyorsunuz.Etab 4 sahibi olarak root atmak istiyorum fakat fabrika ayarlarına sıfırlanmıyor. Rehberdeki usb debug vardı onuda denedim meb kurulmasını engelledi. Yeni yöntem bilen yapabilen varsa Bana yardım edebilirseniz mutlu olurum.

Dostum o iş biraz karışık. Cihazı oradan sıfırlayamıyorsun. Ayarlardan bazı şeyleri devre dışı bırakacaksın, sonra ayarlardaki cihazı sıfırla seçeneğinden yapacaksın. Ben yaptım şifre istiyor şimdi. Root'dan vazgeçince ortada kaldım.

Genede bana anlatırsan sevinirim en azından sıfılamayı geliştirirci olmama rağmen gelmiyor geliştirici seçenekleri.

Geliştirici olduğunda gelmiyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Bir arkadaşım anlatmıştı bana. Konuşmaları sildiğim için buraya da yazamıyorum.

Ben o kadar ayrıntı bilmiyorum. Debug vee Mobo ne demek bilmiyorum. Arkadaşım bana her adımını anlatmıştı. Bilen birisi varsa burada anlatacaktır.

Merhaba arkadaşlar geçen sene dağıtılan etab 4 leri biliyorsunuz.Etab 4 sahibi olarak root atmak istiyorum fakat fabrika ayarlarına sıfırlanmıyor. Rehberdeki usb debug vardı onuda denedim meb kurulmasını engelledi. Yeni yöntem bilen yapabilen varsa Bana yardım edebilirseniz mutlu olurum.
Google playdan factory reset indir rahatlıkla atarsın resetini Eyer hart reset atacağım diyorsan Ses açma ve güç dümesine bas yazı çıkınca ordan 2.seçenege gel güç tuşuyla seç ve orda 1 tane yes var ona bas eyer atmassa 5 kere dene böle böle hart reset atacaktır

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı