E tab 5 Kurumsal Sistem Yönetimi

gktrk2000

Kilopat
Yer
Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. M.E.B' in verdiği E tab 5 tabletin kurumsal cihaz yönetimini Clean Master ile devre dışı bıraksam daha sonra fabrika ayarlarına dönsem, kurumsal cihaz yönetimi geri gelir mi?

Devre dışı bırakman silmen anlamına gelmez. O yüzden kapatıp açında geri gelir. Ancak root yaparsan tamamen silebilirsin.

Cevabınız için teşekkürler fark ettim zaten.Şimdi de şöyle bi sorun oluştu;Uygulamaları yüklemiştim güncelleme yapınca siliniyordu interneti kapatıp,tableti yeniden başlatınca uygulamalar geliyordu.Ama şimdi gelmiyor.Fabrika ayarlarına dönsem tekrar sisteme giriş yapabilirmiyim sizce ?

Dostum Eba Market açılana kadar bekle sonra dosya yöneticisi olarak WPS Office yi kullan ve bir Apk dosyası yükle. Daha sonra interneti kapat ardından da tableti kapat. Sonra tabletini baştan aç ve internete gir. Güncellemeleri kontrol edince interneti ve tableti kapat ardından tableti aç gelmesi lazım. Bana da aynısı olmuştu ve bunları yaptığımda düzeldi.

Dostum Eba Market açılana kadar bekle sonra dosya yöneticisi olarak WPS Office yi kullan ve bir Apk dosyası yükle. Daha sonra interneti kapat ardından da tableti kapat. Sonra tabletini baştan aç ve internete gir. Güncellemeleri kontrol edince interneti ve tableti kapat ardından tableti aç gelmesi lazım. Bana da aynısı olmuştu ve bunları yaptığımda düzeldi.

Dowlad bölümüne nasıl atcaz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dowlad bölümüne nasıl atcaz ?
O konuda hiçbir fikrim yok. Ama eğer sizin tabletinizde Dosya Yöneticisi 'ni silmemiş ise onunla yapabilirsiniz. Veya RAR varsa onunla da olur. Ayrıca eğer Google Chrome varsa onunla indirdiğiniz dosyalar Download klasörüne iniyor.

Tabletime twrp yükledim ve crack yaptım fakat root atmadım. EBA market felan duryor ama kurumsal cihaz yönetimi durmuyor. TWRP'yi kaldırıp kurumsal cihazı geri yükleme gibi bir şansımız var mı?

Tabletime twrp yükledim ve crack yaptım fakat root atmadım. EBA market felan duryor ama kurumsal cihaz yönetimi durmuyor. TWRP'yi kaldırıp kurumsal cihazı geri yükleme gibi bir şansımız var mı?

Neden geri yükleyeceksin ki? Benim tabletim rootlu hiçbir meb uygulaması yok hiçbir sorun çıkmadı çok rahat kullanıyorum tableti. Eğer sebep tabletlere gelen mesaj ise merak etme bişey olmaz sadece korkutuyorlar.

Benimki virusten dolayi TWRP yuklenip otomatik silindi. Geri yuklemesek ne olur bilgisi olan var mı? Jarvis arkadasim seninki ne zamandirdan beri oyle lutfen aciklar misiniz endiseleniyorum da.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı