E-tab 5 Rootlama ve Rom Atma [Araştırma Ekibi]

Sitede ayrıntılı olarak anlatılıyor ve diğer mesajlarına baktım virgata os'ta yazdıklarına öyle tabletinin şarjının çok az olmasına felan gerek yok her zaman yapabilirsin.

@Nuri Albahan Selamın aleyküm. Tablete TWRP yüklemeyi başardım. TWRP ile direk ROM atmak istiyorum fakat tabletin içinde nasıl rom dosyasını atabilirim acaba ? androide girmeden çünkü kilitlendi tablet.

Bizede bu sene E-tab 5 dağıtıldı. Sınıftan bi arkadaşıma vermiştim ertesi gün getirdi play store felan var oyun oynayabiliyorum ki online de dahil sadece apk engeli var hala tek sıkıntım bu :D

Tabletim aylardır rootlu hiçbir sıkıntı yok Play Store cb. Google uygulamaları yüklü TWRP ile Meb uygulamalarını sildim ve rootladım. Eğer bir sıkıntı olursa diye orijinal MEB sürümüne dönmesi 5 dakika almayan bir işlem hiçbir ceza falan olduğunada inanmıyorum rahatlıkla yapabilirsiniz root vb. işlemleri.

Kusura bakmayın biraz yanlış konuda sormak gibi olacak ama bu kadar kişiyi bulamazdım ve bu soruya cevap arayan kişilere de yardımcı olur cevaplarınız; 9. sınıfım, bu tabletleri ne zaman verirler? 10. sınıflara e-tab 5 dağıtıldı. Bende iPad 3 var performans olarak hangisi daha iyidir?

Geçene sene biz 9. sınıfken sene sonunda okula geldi tabletler, bu yüzden dağıtmadılar 10. sınıfta dağıttılar.Ben de haberlerde görmüştüm yeni tabletler dağıtılacak diye.Bence haberleri takip et illa ki çıkıyor haberi "Şu kadar tablet dağıtıma çıktı" gibi.Yazımdan ban yememek için saçma sapan devrik cümleler kurmuşum inşallah anladın. :) Bende çok merak etmiştim ilk ama sonra sıkıldım 1 aydır hiç açmadım bile bidaha da kullanmam sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı