E Tab 5 Rootsuz Tabletlerde Bilinmeyen Kaynakları Açma

Bu konu size yardımcı oldu mu ?

• Evet

Oy: 3 25,0%
  • Hayır

Oy: 6 50,0%
  • Kısmen

Oy: 3 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12
ETAB5-01.03.09SS sürümünün orijinal settings yapısını biri atabilir mi?. Rootlu tablete direk kopyalayarak attım linktekini ,ayarlarım kayboldu.tablette ayarlar yok yardım edin @battleroyal

Beyler bize verilen tabletler bok gibiler simdi guncelleme gelene kadar blututu aciyorum ama guncelleme gelince gidiyor ayrica bilinmeyen kaynaklari nazil yzpacagimi ozelden anlTirmsnz cunku herkes bise yaznis anlasilmiyor

Güncelleme yükletmeyeceksin cihaza internet bağlantısını keseceksin. Daha sonra benim anlattığım gibi yaparsan bir sorun çıkacağını sanmıyorum

Bir problem var. Yeniden başlatınca cleanmaster geri gelmiyor. Ve yüklenmiyor. Ve ayarlardan güvenlik sekmesinide açamıyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?
Kullandığın wi-fi'ı unutup öyle yeniden başlat (y)

ETAB5-01.03.09SS sürümünün orijinal settings yapısını biri atabilir mi?. Rootlu tablete direk kopyalayarak attım linktekini ,ayarlarım kayboldu.tablette ayarlar yok yardım edin @battleroyal
Eğer hala düzeltemediysen Settings.odex'i sil. Büyük ihtimal Settings.apk 07 sürümüne, Settings.odex 09 sürümüne aittir.

Merhaba. Eba market bugu fixlendiğinden dolayı yukarıda anlatılanları yapamazsınız. Eğer 1-2 gün önce sorsaydınız daha iyi şeyler söyleyebilirdim :/

Sağlık olsun artık ne diyeyim. Teşekkür ederim :) EbaMarket'in uygulamalarından faydalanıyoruz artık. Ne kadar kötü oldukları tartışılmaz konu... Root atmadan da birşey yapamıyoruz ve elimiz kolumuz bağlı. Çözüm bulan kişiyi dört gözle bekliyoruz :)

Sağlık olsun artık ne diyeyim. Teşekkür ederim :) EbaMarket'in uygulamalarından faydalanıyoruz artık. Ne kadar kötü oldukları tartışılmaz konu... Root atmadan da birşey yapamıyoruz ve elimiz kolumuz bağlı. Çözüm bulan kişiyi dört gözle bekliyoruz :)

İyi akşamlar. CM bugunun fixlendiğini söylüyorlar. Ama bazı arkadaşlar sadece clean master kurulmuyor demiş.Sizde de öyle mi ? Yani clean master dışında herhangi bir apk yı kurabiliyor musunuz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı