E Tab 5 tablete TWRP güncel link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olacaktır. Bu tabletin aynısı bende de vardı en mantıklısı bilgisayar ile kurulum yapmak olacaktır TWRP ile room atmayı pek önermiyorum iyi günler.

E Tab 5 tabletimi formatladım ve yeni ROM yükleyeceğim ama yüklediğimde eski TWRP modu var ve YouTube'daki linler bozuk yenisini atabilecek varsa sevinirim.
İlla TWRP zorunlu değil. Flash Tool yazılımı ile atabilirsiniz. Aşağıda bir video linki ve videoda açtığı RAR dosyasının linkini paylaşacağım. Hem Flash Tool yazılımı, hem de TWRP dosyası orada olacaktır.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoda Açtığı RAR Dosyasının Linki:
TWRP ile room atmayı pek önermiyorum insan tekrardan eski sürüme dönmek istiyor zaten bu tabletler için tek stabil sürüm Android 5.1'dir
Android 5.1'de şarjı yanlış gösterme sorunu var. Eğer OTG kullanılmayacaksa en stabil sürüm Android 6'dır.

İlla TWRP zorunlu değil. Flash tool yazılımı ile atabilirsiniz. Aşağıda bir video linki ve videoda açtığı RAR dosyasının linkini paylaşacağım. Hem flash tool yazılımı, hem de TWRP dosyası orada olacaktır.
video:
videoda açtığı RAR dosyasının linki:
Android 5.1'de şarjı yanlış gösterme sorunu var. Eğer OTG kullanılmayacaksa en stabil sürüm Android 6'dır.

Hocam en mantıklısı flash tool ile atmakdır.

Hocam türkdevs i kontrol edin orada en son portlanmış TWRP dosyasını bulursunuz.
TürkDevs önerilmiyor. Özellikle Türkçe TWRP'si önerilmiyor. Dokunmatik yazılımı silindiği söylenmekte.

Hocam en mantıklısı flash tool ile atmakdır.
Katılıyorum. Daha kolayıma geliyor. MEB de Flash Tool ile atılması uygun görmüş ki ROM atma dosyasına Flash Tool kurulum dosyasını da eklemişler.

Bu video yardımcı olacaktır. Bu tabletin aynısı bende de vardı en mantıklısı bilgisayar ile kurulum yapmak olacaktır TWRP ile room atmayı pek önermiyorum iyi günler.

Hocam ilgilendiniz için teşekkür ederim fakat video da ki linkler çalışmıyor maalesef

Hocam ilgilendiniz için teşekkür ederim fakat video da ki linkler çalışmıyor maalesef
Benim attığım videodaki link çalışmakta.
İlla TWRP zorunlu değil. Flash Tool yazılımı ile atabilirsiniz. Aşağıda bir video linki ve videoda açtığı RAR dosyasının linkini paylaşacağım. Hem Flash Tool yazılımı, hem de TWRP dosyası orada olacaktır.
Video:
Videoda Açtığı RAR Dosyasının Linki:

Geri
Yukarı