E-ticaret siteme nasıl trafik çekebilirim?

davidlaid

Picopat
Daha fazla  
Selam, e-ticaret sitesi açtım ürünlerini de yükledim her şey stabil olması gerektiği gibi çalışıyor. Ama şu reklam işlerini hiç beceremiyorum müşteri bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Siteme nasıl trafik çekebilirim?

Selam, e-ticaret sitesi açtım ürünlerini de yükledim her şey stabil olması gerektiği gibi çalışıyor. Ama şu reklam işlerini hiç beceremiyorum müşteri bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Siteme nasıl trafik çekebilirim?
Benim bildiğim reklam vermek var reklamsız olmaz bu işler . Belki Sosyal Medyadan sayfa falan açabilirsin.

Google reklamları, etkili SEO içerikleri, Instagram reklamları, Facebook reklamları, YouTube reklamları. Ek olarak burada paylaşırsan incelemek isterim.

Başlıca olarak organik büyüme ve markalaşma kurmak için başlangıç olarak google merchant sistemine, yani google alışveriş sistemine kayıt olup ürünlerini oraya da yükleyebilirsin. Hem sitene güç katar hem de ürün sergin artar.
  • İlgi alanlarına göre sosyal medya reklamları
  • İhtiyaç analizlerine göre google ads reklamları
Kampanya ve çekilişler ile ise kitle, topluluk oluşturma işlemini sağlayabilirsiniz.

İlgi alanı olanlara sosyal medyada reklam vermek, ihtiyaç doğrultusunda bir ürün satıyorsanız buna ihtiyaç duyanlarında ilgili anahtar kelime ile google ads reklamlarını vermek size kazandırır.

Ürünlerinizin diğer şirketlerden ucuz olması lazım, eğer fiyatınız diğer şirketlerle aynı olursa insanlar o şirketleri seçer. Çünkü güvenilirlik açısından büyük ve değerlendirmesi olan şirketler 100 adım öndedir.

Ürünlerinizin diğer şirketlerden ucuz olması lazım, eğer fiyatınız diğer şirketlerle aynı olursa insanlar o şirketleri seçer. Çünkü güvenilirlik açısından büyük ve değerlendirmesi olan şirketler 100 adım öndedir.

Türkiye'den stok yapıp ürünleri yurt dışında satıyorum bana yüksek kâr oranı bırakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı