E2140 ve HD6850 GTA 5 Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz en iyisi paranızı saklayın. İleride sağlam bir yükseltme yaparsınız. Şimdiki yapacağınız yükseltme 0+0=0 olacaktır.
İyi forumlar.(y)

Ya ben kime güveneyim anlamadım. Birisi diyor bu işlemciyle low'da 30-40 fps alırsın, biri diyor 30 fps altı. Birisi diyor yükselteceğine hiç yükseltme, biri diyor q6600 le oynayan var. Arkadaşlar deliricem ya. Hepiniz birleşip tek laf söyleseniz olmaz mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videolara bakılırsa pek bir tad vermez gibi duruyor. İkinci videoda açık dünyaya çıkınca FPS çok düşüyor.
Bu videolar Shadowplay ile kaydedilmişler. Yani işlemciye yükleri yok.

Şeftali'nin dediğini yap, para biriktir ve güncel bir işlemci al. Quad dediğin nedir ki? İlk İ5 çıkalı 6 sene olmuş.

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2

İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

RAM: 4GB

Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

Sabit Disk Alanı : 65GB

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

RAM: 8GB

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

Sabit Disk Alanı: 65GB

Dostum bak buradan buna göre yükseltmeni yap.
İyi forumlar. (y)

Haklısınız ama anakart değiştirmek istemiyorum. (Maddi durum. ) anakart değiştirmeden değiştirsem mesela q9000 serisinden bir işlemci nasıl olur.

Hiç kimsenin elinde bu donanımlar yok. Öyle olunca test ve videolara bakarak yorum yapılıyor.
Q9650 ile gayet akıcı oynuyor videoda. RAM sıkıntı olursa bilemem. 6 GB'a tamamlarsan hiç sıkıntı kalmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı