E2140 ve HD6850 GTA 5 Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu aralar CS GO'ya kanım ısındı. Şu anki bilgisiyarım CS GO yu kaldırır mı? (1080p'de oynanacak).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki arkadaş sizin ekran kartınız ile ama AMD Phenom II işlemcisiyle oynuyor. Ama bu işlemcinin sizin izlemcinizden eksik kalır bir yanı yok. Yani ortalama 60-70 Fps ile oynarsınız.

1. sayfada GTA5 ile 30-40 fps arası oynarsın dedin. Ama başka kişi 30'un altı fps alırsın dedi. Sen 60-70 fps dediğine göre 30 da oynarım herhalde.

1. sayfada GTA5 ile 30-40 fps arası oynarsın dedin. Ama başka kişi 30'un altı fps alırsın dedi. Sen 60-70 fps dediğine göre 30 da oynarım herhalde.
GTA 5 ile 30-40 oynarsın.
CS:GO da 60-70 oynuyor adam. Ben onun yalancısıyım. :D

Öyle mi ? :D Aynı anda yaklaşık 6-7 konuya cevap veriyorum kafam karışmış. O zaman iyi işte ne güzel. Tam senin testini yapmış adam. (y)

Ben 1080p oynayacağımı belirttim. Herhalde yazıları okumadan cevap veriyorsun ve bende 4GB DRR2 RAM olduğundan bahsetmiştim. Benim tavsiyem yorumları okuyup cevap yazmanız.

Ayrıca Başlıkta Phenom II yazmıyor. e2140 yazıyor ki bu bir İntel Pentium işlemcisidir. Kendiniz kendi konunuzda ne yazdığınızı bilmiyorsunuz. Ben yazdıklarınızı okuyorum. Siz ne dersek diyelim beğenmiyorsunuz. Bunada artık yapabilecek bir şeyim yok.

Upgradesiz CS : GO biraz zor görünüyor . İşlemciniz biraz düşük kalıyor ve bu oyunda biraz işlemciyi daha çok kullanır . Anakartınızın marka/modeli ve bütçeniz nedir ?

Ayrıca Başlıkta Phenom II yazmıyor. e2140 yazıyor ki bu bir İntel Pentium işlemcisidir. Kendiniz kendi konunuzda ne yazdığınızı bilmiyorsunuz. Ben yazdıklarınızı okuyorum. Siz ne dersek diyelim beğenmiyorsunuz. Bunada artık yapabilecek bir şeyim yok.
Dalga geçtiğimi bile anlamazsan böyle olur. Bu arada çok zekisin ben başlıkta, amd phenom II yazıyor sanıyodum çok teşekkürler. :D

Recep1784 anakartımı tam bilmiyorum ama Lga 750 büyük ihtimal bu arada bütçe 150Tl sadece işlemci alacağım. Q6600 vb. düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı