E5200 Sistem Gta 4 kasma sorunu

Emir0027

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistem özelliklerim şöyle :

İntel Pentium Dual Core E5200 2.50 gHz
2 gb ram
Nvidia GeForce GT 730 2 gb

çok fazla kişiye sordum kaldırır diyorlar ama kasıyor berbat bir şekilde. Çözümü var mıdır ?

Arkadaşlar benim sistem özelliklerim şöyle :

İntel Pentium Dual Core E5200 2.50 gHz
2 gb ram
Nvidia GeForce GT 730 2 gb

çok fazla kişiye sordum kaldırır diyorlar ama kasıyor berbat bir şekilde. Çözümü var mıdır ?
Merhaba GTA IV kasma sorunu genelde Windows 7 üzerinde oluyor siz onu uyumluluk modunu Windows 7 seçip tekrar girin grafikleride düşürmeyı unutma
DirectX Framework Ekran Kartı driverini güncelleyin!

GTA 4 zaten kanser bir oyun yani çok da üzme kendini kasıyor diye. Ben de 750Ti ile oynuyorum GTA 5 ile aynı ayarlarda bende de kasıyor GTA 5' te kasmazken.

GTA 4 zaten kanser bir oyun yani çok da üzme kendini kasıyor diye. Ben de 750Ti ile oynuyorum GTA 5 ile aynı ayarlarda bende de kasıyor GTA 5' te kasmazken.
Bende GTA IV Çoğunlukla High ayarda kasmadan rahat oyanaya biliyorum ve bunu imzamdaki sistemle başarıyom o oyun biraz garip oyun anlayamadım gitti

GTA 4 sorunlu oyun. GTX 980 ile 28 FPS aldığı görüldü. Zamanındaki kartlarla sorun çıkarmıyor. Ama şimdiki kartlarla kasım kasım kasıyor (bazılarıyla)!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı