R9 390 GTA 4 kasma sorunu

Bekosii

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özelliklerim:

• MSI R9 390
  • GSKILL 2X8 16 GB RAM
  • İ5 6600
  • MSİ M3
  • Windows 10

Driverlar güncel.
GTA 4 Donuyor ve kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o oyuın optimizasyon özürlü bir oyun, korsan & orjinal artık nasıl kullanıyorsanız son patch güncellemelerini yapmanız biraz olsun oyun performansını iyileştirecektir. Eğer sorununuz yine düzelmediyse ve diğer oyunlarda da aynı sorunu yaşıyorsanız saat hızlarınızı kontrol etmenizde fayda var. Son güncellemelerde driverdan kaynaklı saat hızı düşme sorunları yaşanıyor...

1920x1080 60hz değerinde full very high ayarlarda oynuyorum (vsync kapalı) kasmalar oluyor?
GTA 5'i full ultra(advanced graphics dahil) msaa x4'de 40 fps alıyorum, ama gta 4 kasıyor?

Son düzenleme:
Baştan aşağı optimizasyon sorunlu bir oyun oyun GTA IV. Belki de serinin en güzel hikayelerinden birine sahip, en güzel araç modellemelerine, hasar modellemelerine sahip ( GTA V'den bile ) ama ne yazık ki öyle bir PC sürümü çıktı ki sorunsuz oynayabilene helal olsun..

Ben sorunsuz oynamıştım ama ekran kartıma göre ayarlarda, şöyle ki bende GT 630 vardı. 1024x768 çözünürlükte, düşük ayarlarda oynamıştım sanırım. Ama yinede eğlenceliydi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı