E5300 sisteme Windows 10 vs 8.1

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde aşağıdaki sistem var ve buna Windows 8.1 olarak mı format atmalıyım, yoksa 10 olarak mı? 2'sinden birini seçmeliyim. Sizin önerileriniz nelerdir?

İşlemci: Pentium Dual Core E5300.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 3450.
RAM: 3 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 Single Language kullan çok kullanışlı sistem.

Hocam Rufus'u indirip USB flash diskine Windows 8.1'i yazdırıyorum şu anda BIOS'tan USB flash diskini seçerek format atacağım Windows 10 atmak istedim ama baktım ki Windows 10 için ekran kartımın sürücü desteği bulunmuyor Windows 8 için var ama 8.1 için bulabilir miyim sizce Windows 8'i yüklesem kabul eder mi?
Windows 8.1 Single Language kullan çok kullanışlı sistem.

Hocam şu anda Rufus USB flash diskine kurmak üzere sadece 8.1'i seçtim format işlemini birazdan başlatacağım. Bir de benim sorunum şuki bu en çok canımı sıkan sorun HD 3450 Kart'a sahibim ve bu kart Windows 8 sürücü desteği bulunuyor ama 8.1 kullanıyorum Windows 8'i yüklesem sürücü kabul eder mi veya sürücülerde bir sıkıntı yaşar mıyım?
Hocam acil yardım eder misiniz BIOS arayüzüm budur boot menüsüne nasıl girebilirim hangi tuşa basmayalıyım?
1,1.PNG

Son düzenleme:
Hocam Rufus'u indirip USB flash diskine Windows 8.1'i yazdırıyorum şu anda BIOS'tan USB flash diskini seçerek format atacağım Windows 10 atmak istedim ama baktım ki Windows 10 için ekran kartımın sürücü desteği bulunmuyor Windows 8 için var ama 8.1 için bulabilir miyim sizce Windows 8'i yüklesem kabul eder mi?

Hocam şu anda Rufus USB flash diskine kurmak üzere sadece 8.1'i seçtim format işlemini birazdan başlatacağım. Bir de benim sorunum şuki bu en çok canımı sıkan sorun HD 3450 Kart'a sahibim ve bu kart Windows 8 sürücü desteği bulunuyor ama 8.1 kullanıyorum Windows 8'i yüklesem sürücü kabul eder mi veya sürücülerde bir sıkıntı yaşar mıyım?
Hocam acil yardım eder misiniz BIOS arayüzüm budur boot menüsüne nasıl girebilirim hangi tuşa basmayalıyım?Eki Görüntüle 1173299
Muhtemelen eder hocam. Deneyerek bunuda keşfedebiliriz.

Muhtemelen eder hocam. Deneyerek bunu da keşfedebiliriz.

Hocam denedim olmadı MBR istiyormuş snrm bilgisayarımın UEFI özelliği bulunmuyor bu yüzden yeni baştan yüklüyorum.

Muhtemelen eder hocam. Deneyerek bunu da keşfedebiliriz.

Hocam boot Menu'ye nereden girebilirim Anakart'ım P5PC-MX1333.

Son düzenleme:
Hocam denedim olmadı MBR istiyormuş snrm bilgisayarımın UEFI özelliği bulunmuyor bu yüzden yeni baştan yüklüyorum.

Hocam boot Menu'ye nereden girebilirim Anakart'ım P5PC-MX1333.

ESC olabilir hocam F8 F10 F12 bunlardan biride olabilir.

Hocam acil yardım eder misiniz BIOS arayüzüm budur boot menüsüne nasıl girebilirim hangi tuşa basmayalıyım?Eki Görüntüle 1173299

8 ile 8.1 aynı güncelleme farkı var ve performans değişimi.

Geri
Yukarı