E5400, Geforce G100 C:S Global Offensive için Yeterli mi ?

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar Foxconn G31MXP anakart kullanıyorum. Bu anakarta ekran kartı, RAM, işlemci takabilir miyim? Bir de Counter-Strike Global Offensive aldım ama oyun kasıyor FPS 20'lerde neden kaynaklanıyor olabilir?

Sistem Özellikleri:

• İntel Pentium Dual-Core E5400 2.7 GHZ
  • 2 GB DDR2 RAM
  • Windows Vista Starter
  • 32 Bit
  • Nvidia G100 1 GB 64 Bit DDR2

Öneri-yorum bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır masaüstü, işletim sistemi olarak ne önerirsin ? Bu anakarta ben ekran kartı falan ekleyebilir miyim ?

Pardon ya ana kartına dikkat etmeden dizüstü mü? Demişim kusura bakma. Windows 8 kurabilirsin. Eğer ram slot’ un boş ise ona 1 adet ram ekleyebilirsin. Ekran kartında senin bütçene bağlı bir durum.

Yani bu anakartım bütün bileşenleri kaldırır öyle mi diyorsun ? RAM slotum dolu ama 2x2 taktırabilirim. Ayrıca 400 Tl'ye yakın ekran kartı alabilirim. 400 TL'lik hangi ekran kartını önerebilirsin ?

Anakartın kötü. Ekran kartın çöp. O kartla hiçbir oyunu doğru düzgün oynayamazsın. İlk önce onu değiştir. Sonra ramleri değiştir. Windows 8'e geç. Bütçeni söylersen öneride bulunabiliriz. Masaüstü toplarsan daha fazla verim alırsın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı