E6300 sistem için ekran kartı önerisi

myqueen35

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bende 10 yıllık bir bilgisayar var ama ekran kartı yok. Bir ekran kartı alıp CS:GO falan oynamak istiyorum ama hangi ekran kartını alsam bilemedim. Yardimci olur musunuz lütfen? Sistemim:
  • E6300
  • 2 GB RAM
Şunu al +60 FPS alırsın dediğiniz bir F/P ekran kartı var mı yoksa PC'yi at çöpe gitsin mi diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba, bende 10 yıllık bir bilgisayar var ama ekran kartı yok. Bir ekran kartı alıp CS:GO falan oynamak istiyorum ama hangi ekran kartını alsam bilemedim. Yardimci olur musunuz lütfen? Sistemim:
  • E6300
  • 2 GB RAM
Şunu al +60 FPS alırsın dediğiniz bir F/P ekran kartı var mı yoksa PC'yi at çöpe gitsin mi diyorsunuz?
Öncelikle bütçe ve anakart modeli belirtin. İşlemci ve Bellek(RAM) yükseltmesi yapmanız, şart gibi gözüküyor.

Öncelikle bütçe ve anakart modeli belirtin. İşlemci ve Bellek(RAM) yükseltmesi yapmanız, şart gibi gözüküyor.
Açıkçası net bir bütçe yok kafamda ama minimum düzeyde tutmak istiyorum.
Anakart: FOXCONN G41MXE/G41MXE-K
CPU-Z'den baktım ne kadar doğru bilmiyorum.

Anakart: FOXCONN G41MXE/G41MXE-K
İşlemciniz, Core 2 Duo E6300 mü? Yoksa, Pentium E6300 mü? Ona göre işlemci önerisi sunabilirim.

Anakart: Foxconn G41MXE/G41MXE-K.

G41 bu soketin baba cipsetidir genelde 16 GB kadar RAM desteklerler çinden 750 Ti veya 960 ile Xeon X5460 ve Türkiye'den ikinci el 8 GB RAM ile daha 2 sene çatır çatır aaa oyunları 1080p medium/high arası oynarsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200322_230339.jpg
    Screenshot_20200322_230339.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 48
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı